Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Remont Łazienki.

~~Złotożółty Agrest niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 20:59
~~Złotożółty Agrest napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Grynszpanowy Łubinnik napisał(a): No dobrze bo nieprzyjemnie się zrobiło. Może macie Państwo wiedzę jaki jest koszt remontu łazienki do 10 m. Materiały kupione w Bolesławcu, bez niepotrzebnego jeżdżenia bo jednak ceny różnią się zapewne od innych lokalizacji chyba, że jestem w błędzie. Wiem, że ostateczny koszt trudny jest do oszacowania ale może ktoś z Państwa robił remont. Chodzi mi o średni koszt materiałów i robociznę razem bo chciałbym wiedzieć czego się spodziewać.

koszt łazienki robota okolo 10 tys materiały wedle uznania, warto kupować w Komforcie mają dobre ceny polecam

podam adres email mozna napisać do mnie pomogę w doborze dodatków i rzeczy do remontu, niedawno robiłam remont 2 łazienek fachowca też moge polecić [email protected] zapraszam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawa Cykoria niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 21:13
~~Złotożółty Agrest napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Grynszpanowy Łubinnik napisał(a): No dobrze bo nieprzyjemnie się zrobiło. Może macie Państwo wiedzę jaki jest koszt remontu łazienki do 10 m. Materiały kupione w Bolesławcu, bez niepotrzebnego jeżdżenia bo jednak ceny różnią się zapewne od innych lokalizacji chyba, że jestem w błędzie. Wiem, że ostateczny koszt trudny jest do oszacowania ale może ktoś z Państwa robił remont. Chodzi mi o średni koszt materiałów i robociznę razem bo chciałbym wiedzieć czego się spodziewać.

koszt łazienki robota okolo 10 tys materiały wedle uznania, warto kupować w Komforcie mają dobre ceny polecam


Ja swoją łazienkę z wymianą elektryki hydrauliki spłuczką pod zabudowę i kabiną robiłem dwa tygodnie i nie jest to mój fach. Wystarczy trochę pooglądać youtuba. 10 tys to zdzierstwo. Polecam klipsy do układania płytek maszynkę do cięcia za 150 zł. Nie dajcie sie robić w ciula naciągaczom. Siedzi taki miesiąc czasu a robi wtedy jak mu na ręce patrzysz. A ty latasz do kibla i prysznica do teściowej (jak masz).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grynszpanowy Łubinnik niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 21:25
No i tutaj przechodzimy do sedna. Aby nie dać się wkręcić chętnie korzystam z podpowiedzi innych osób a już kiedyś społeczność z tej strony mi pomogła ale to było kawał czasu, inne nastawienie było. Ja jestem w tym zielony dlatego moim zamiarem było aby polecona firma pomogła mi to wszystko ogarnąć i od razu zrobić według jakiegoś projektu. Niestety kiedyś też miałem złe doświadczenia, zaufałem nieodpowiednim ludziom i przez to moja prośba. Zależy mi także właśnie na szybkości usługi bo to jednak łazienka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grynszpanowy Łubinnik niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 21:26
No, sam raczej nie dam rady zrobić, filmiki pooglądam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 21:52
~~Marchewkowa Pietruszka napisał(a): ..."to nie ty napisałeś post z moimi danymi?"
I to o to jest ta gównoburza?

Myślisz że to ,,gównoburza''? To jest poważny problem a jeśli tego nie rozumiesz to znaczy masz ze sobą problem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroczarny Rokitnik niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 23:21
Zglis sie do komfortu ram.pani robi projekt dobiera wszystko nawet jakas ekipa jest do roboty wiec warto zapytac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroczarny Rokitnik niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 23:22
Zgłoś sie do komfortu tam.pani robi projekt dobiera wszystko nawet jakas ekipa jest do roboty wiec warto zapytac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grynszpanowy Łubinnik niezalogowany
25 sierpnia 2024r. o 23:58
Dzięki wielkie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.