Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ruch Palikota w Bolesławcu
~~Ołowianoniebieski Szupin niezalogowany
4 lutego 2023r. o 14:34
jakbym falco czytał
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brawo ty niezalogowany
4 lutego 2023r. o 14:37
~~Ostrolistny wiciokrzew napisał(a): Teraz wiecie dlaczego PanM pędzi bimber . Palikot go nauczył .Zresztą Palikot kiedyś przepraszał Nowicką to PanM nie chciał być gorszy od szefa i też oczernił tu kobitkę i też ją przepraszał.
(fot. Bolec.Info)
Ja Przemysław Moszczyński wyrażam ubolewanie i przepraszam Panią Annę Luberdę za komentarz zamieszczony przeze mnie na portalu internetowym Bolec.Info w dniu 23 lutego 2013r.,stwierdzający jej niewierność małżeńską oraz sugerujący nieuczciwość jej roszczeń majątkowych w postępowaniu o podział majątku z byłym mężem.

Panie Janku a kiedy to było ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Temu co żonę zdradzał niezalogowany
4 lutego 2023r. o 14:42
~~Ostrolistny wiciokrzew napisał(a): Teraz wiecie dlaczego PanM pędzi bimber . Palikot go nauczył .Zresztą Palikot kiedyś przepraszał Nowicką to PanM nie chciał być gorszy od szefa i też oczernił tu kobitkę i też ją przepraszał.
(fot. Bolec.Info)
Ja Przemysław Moszczyński wyrażam ubolewanie i przepraszam Panią Annę Luberdę za komentarz zamieszczony przeze mnie na portalu internetowym Bolec.Info w dniu 23 lutego 2013r.,stwierdzający jej niewierność małżeńską oraz sugerujący nieuczciwość jej roszczeń majątkowych w postępowaniu o podział majątku z byłym mężem.

Jasiu Troljan
Tylko tyle masz na panaM
Słabe to . Postaraj się bardziej pacanie. Albo lepiej . Jesteś zdrowy heros jedź tam na Kozią Górkę i daj panuM po pysku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
4 lutego 2023r. o 20:44
Pannazdzieckiem ..................

Postów:
No i co Głupi Jasiu ... pandemia Szumowidła trwa w najlepsze , a Ty taki milczący ... gdzie jesteś Głupia Papugo ... samotność mi doskwiera .A co tam u Satany I u Mańka ?
Drodzy Państwo ... Skasowano mój login ,Kwiat Życia , ale jeszcze żyję i dopóki krwi w żyłach Informować Was będę o tym co znajdę ciekawego w necie .
Czyżbyś zdechł Głupia Papugo ? ... nie rób mi tego bo będę płakał

Dobranoc Bracia Lachy i dobrej nocy Wam Piękne Słowianki

....no ....''dobranoc'' i ''zdechł'' ;D
a ja nie płaczę ...;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
4 lutego 2023r. o 20:53
jan w desperacji
znowu cały weekend poświęcisz na odkopywanie tematów?
:D

nie lepiej do jakiejś UCZCIWEJ roboty pójść czy coś? ;))

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
4 lutego 2023r. o 21:08
PIS-PO-PRL napisał(a): jan w desperacji
znowu cały weekend poświęcisz na odkopywanie tematów?
:D

nie lepiej do jakiejś UCZCIWEJ roboty pójść czy coś? ;))


nie świruj...
mam tyle roboty że nie mam czasu na takie ''pierdy''
sobie klikam ''PanM'' i wszystko jak na tacy...

uczciwej powiadasz?...a jak myślisz ?...z czego mam emeryturkę? ;D
z pisania na forum wg. niektórych ''całymi dniami''? ;D

Pannazdzieckiem

Postów: 12724
Pannazdzieckiem napisał(a): ... a skoro mam już możliwość gadania jak dawniej bywało
..............................
.....................................................
Kto mi zabroni wspominać ? Przecież nie Jahwe , ani Horus :) Na bajanie nie wchodzę przez szacunek dla Kobiety , którą kocham i to nie jest założycielka tematu .
A Ciebie Głupia Papugo tak długo będę gnębił ile krwi w żyłach :)

hmmmm...;D





Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Temu co żonę zdradzał niezalogowany
5 lutego 2023r. o 0:29
Falco111 napisał(a):
nie świruj...
mam tyle roboty że
sobie klikam ''PanM'' i wszystko jak na tacy.................................
.....................................................
A masz taki klik na kobietę z którą własną piękną żonę zdradziłeś ?


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
6 lutego 2023r. o 7:57
Janki z poranną kupczyczką.

:D

Dzień dobry bardzo ;)

Zastosowana autokorekta


PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza