Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Poszukiwani chętni do gry w siatkówkę

4940
#rock4 nieaktywny
18 lipca 2012r. o 18:41
1. padre
2. Majka
3. Marek

kto przyniesie piłkę? najlepiej którąś z tych: http://www.mikasasports.com/store/store.php/categories/indoor-volleyball-championship-series ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zołzowate niezalogowany
18 lipca 2012r. o 18:49
Niniejszym oświadczamy, że pojawimy się jutro ;) Możecie się cieszyć, albo szlochać z rozpaczy, jak tam kto woli :P :P
Marku, przykro nam, ale nie sprostamy twoim oczekiwaniom odnośnie piłki. Weźmiemy tę naszą starą i sfatygowaną

1. padre
2. Majka
3. Marek
4. Zołza
5. A.K.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4903
#mzawrot nieaktywny
18 lipca 2012r. o 18:53
O następne nożyce sie odezwały.:-P:-P:-P:-P:-P:-P


Dopisane 18.07.2012r. o godz. 18:53:

A Eliza i Dżoanna

*zawrotna* Na świecie istnieje jedyna rzecz warta życia: bezgranicznie kochać istotę, która kocha nas bezgranicznie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5436
#nie_powiem nieaktywny
18 lipca 2012r. o 22:23
mzawrot napisał(a): O następne nożyce sie odezwały.:-P:-P:-P:-P:-P:-PDopisane 18.07.2012r. o godz. 18:53:A Eliza i Dżoanna


te to kamień w wode xd
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4940
#rock4 nieaktywny
18 lipca 2012r. o 23:21
Grzegosławie, Eliza i Dżoana w zeszłym tygodniu grały, a gdzie ty byłeś??? :] :] :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~e.m niezalogowany
19 lipca 2012r. o 8:21
Ahoj :D Ale tu wesołoooo :D
Ja i Dzoana jeszcze nie wiemy czy przybędziemy, ponieważ zaczoł się kolejny sezon pt ,,BIZNESWOMAN'' :D :D :D ...
Ale strasznie nas korci, aby przyjść i dokopać Grzesławowi , który przychodzi grać w paski, w zależności od humorów i to ,,gówno małe'' jeszcze tu fika :P


P.S Widziałam Łukasza we wtorek jak bawił się w Mitcha Buchannona na basenie hahahahaa i powiem Wam powiem .... Nie będe milczeć .... przerywam ciszę.... ktoś Wam musi w koncu to powiedziec..... i nie bede delikatna..... ale ale ale Łukasz nie goli nóg hahahahaha
I jak dzisiaj wybierze ponownie basen i sie nie zjawi w ogóle to idzie na gorące krzesło :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4903
#mzawrot nieaktywny
19 lipca 2012r. o 8:44
A myslalam ze dogłębniej go oglądne i zobaczylas ze co innego nie goli .......


Chodzi mi o pachy :P :P :P

a co do zaś dziewczyny to albo sie zjawiacie albo wysyłamy delegacje na wasza wioskę i nie bedzie żartów przyciągniemy jak jaskiniowcy za włosy.

A macie długie wiec bedzie łatwiej

*zawrotna* Na świecie istnieje jedyna rzecz warta życia: bezgranicznie kochać istotę, która kocha nas bezgranicznie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5436
#nie_powiem nieaktywny
23 lipca 2012r. o 21:30
A gdzie wy były jak ja byłem :P. Ja ważne podróże biznesowe miałem :P. jak wam tak Ciężko zady ruszyć to podjadę po was lebry tomaszowskie :P


Dopisane 23.07.2012r. o godz. 21:30:

Gramy coś czy nie gramy coś w czwartek miśki?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza