Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Poszukiwani chętni do gry w siatkówkę

~mm niezalogowany
14 września 2012r. o 22:35
1. padre
2. Zołza
3. Dżoanna;)
4. mm
5. Damian
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ę.m niezalogowany
15 września 2012r. o 7:36
~mm napisał(a): 1. padre
2. Zołza
3. Dżoanna;)
4. mm
5. Damian
6. Elyza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1242
#komandos nieaktywny
16 września 2012r. o 10:12
Jak tam :-) ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mm niezalogowany
16 września 2012r. o 11:38
ok ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~e.m niezalogowany
16 września 2012r. o 14:39
W imieniu własnym oraz całej ekipy z dnia 15.09.2012 roku serdeczne Bóg zapłać za wszystkie formy wczorajszej aktywności dla PADRE ;););) Wszyscy razem ,,Hip Hip HURA'' :D :D :D ....
:):):) ...... NA WYPASIE.... :):):).... Pozdrowienia dla całej ekipy polujących na kota ;)

P.S Znaleziony w aucie klucz ,,płasko oczkowy- czy jaki to tam klucz'' oddam w czwartek ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~j.b niezalogowany
16 września 2012r. o 14:43
Myślę, że wszyscy się ze mną zgodzą i wczorajszą imprezę zaliczą do udanych:):):) a nawet bardzo udanych:):) więc ja również składam ukłony w stronę organizatora:):):) Padre - szacun;) ha ha ha widziałam dziś Maćka i Damiana i powiem Wam że bardzo dobrze wyglądali prawie nie było widać oznak zmęczenia;) ;) ;) ha ha

więc do CZWARTKU!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zołza niezalogowany
16 września 2012r. o 15:00
Nie wypada mi nic innego, jak również przyłączyć się do tych peanów na cześć Padre :D Ojcze organizatorze wszystko było na tip - top :) :) Dzięki !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7579
#tatafranka nieaktywny
16 września 2012r. o 17:03
Dzieki,
podpowiedzcie mi jeszcze gdzie są klucze z działki i mojego auta, bo to nie jest śmieszne, gdy do klatki wchodzi się przy pomocy scyzoryka o 2 w nocy :| :| :| :| :|




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza