Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Poszukiwani chętni do gry w siatkówkę

~e.m niezalogowany
16 września 2012r. o 22:12
tatafranka napisał(a): Dzieki,
podpowiedzcie mi jeszcze gdzie są klucze z działki i mojego auta, bo to nie jest śmieszne, gdy do klatki wchodzi się przy pomocy scyzoryka o 2 w nocy :| :| :| :| :|





hahahahahhhahha ja nic nie wiem, ostatni raz widziałam Cię jak wyturlałeś się z auta( moze nie zupełnie sam tego dokonałeś bo trzeba było Ci troche pomóc ahahhaa), potem przepełzłeś przez pasy ...... -co dalej się działo brak donosów :P :P :P
P.S Grunt, że kot cały bo patrząc dzisiaj co na niektórych miałabym wątpliwości ( czytaj ,, Damian przez całą mszę klękał, a jego twarz była blado-koperkowa hahaa ;):):).... )

P.S
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mosir niezalogowany
18 września 2012r. o 11:15
Rusza Bolesławiecka Amatorska Liga Piłki Siatkowej BALPS-2012 wszystkich miłosników siatkówki serdecznie zapraszamy do udziału i świetnej zabawy.

Więcej szczegółów na www.mosir.boleslawiec.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7579
#tatafranka nieaktywny
18 września 2012r. o 12:08
Odkładając na chwilę pomysł z BALPS (notabene z a j e b i o z o), pragnę tylko poinformować, ze klucze do domu i samochodu oddal mi naczelnik miejscowego klanu malinowych nosów- szacun dla lumpa!!!!!!

Odnośnie imprezki, fajnie, ze się podobało przynajmniej dziewczynom, choć martwi mnie trochę podziękowanie za WSZELKIE formy aktywności :| :| :| Ze swojej strony dodam jeszcze, ze przerażające są postrzępione kawałki imprezki, które teraz składają się w całość, z której nie do końca jestem dumny :| :| :| Pozostaje mi liczyć na Waszą wysoką kulturę osobistą i wyrozumiałość ;) ;) ;)
Kolegom od kubeczka do trzeciej kreski, wielki ukłon za podtrzymywanie morderczego tempa- Ussain się należy ;) ;) ;)



PS
Gdyby ktoś był zainteresowany następną bibą na otwarcie sezonu, to informuję, ze polowe wyposażenia już mamy :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 września 2012r. o 16:02
tatafranka napisał(a): Odkładając na chwilę pomysł z BALPS (notabene z a j e b i o z o),


świetny pomysł :) ciekawe tylko czy bedą chętni .... to przecież Bolesławiec ;)
co to jest "z a j e b i o z o"?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1242
#komandos nieaktywny
18 września 2012r. o 17:25
Zawitałem tu aby Podziękować organizatorowi, strażniczką czasu i przestrzeni za podjęcie takiej, a nie innej decyzji i dwóm takim co szkłem wojowali. Takie"ło se" wydziergałem (pomnik bez lwów poczerniony na kuchence, ponieważ nie wpadłem, że mogłem zrobić to na ognisku :P )[img=1347981439_xhbc9aa.jpg]
Jak wróciłem, biegłem :) Tak, mam n a s r a n e i jestem z tego dumny.

PS. U Nas nie ma czegoś takiego jak rozpoczęcie sezonu :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~e.m niezalogowany
18 września 2012r. o 22:42
komandos napisał(a): Takie"ło se" wydziergałem (pomnik bez lwów poczerniony na kuchence, ponieważ nie wpadłem, że mogłem zrobić to na ognisku :P )[img=1347981439_xhbc9aa.jpg]


jeeeejeeeee STATUA SPORTU nasza własna .... :D :D :D ... Na naszych oczach dziergana :D :D :D ... ,,Och, gdyby tak wszyscy ludzie, Mogli przeżyć taki jeden dzień... O Victorio, moja Victorio! O Victoria ma!'' hahahaa
Ewidentnie widać, że mamy swój świat i swoje zabawki :D :D :D :D .....
Do zobaczenia na ,,rozpoczęciu'' sezonu :D :D :D ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mm niezalogowany
19 września 2012r. o 9:50
Wojujący szkłem i porcelaną także się kłaniają i pozdrawiają Organizatora oraz zacne grono działkowców ;)

łał.. toż to pomnik Kutuzowa jako żywo! Zamiast lwów mógłby być kot.. tylko gdzie on się podział.. haha

co do ligi to zapisy są do 25 września, zatem trzeba to rozpatrzyć w najbliższy czwartek ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7579
#tatafranka nieaktywny
20 września 2012r. o 12:55
Luki, Twoim ostatnim wpisem udowodniłeś, ze jesteś najinteligentniejszym snycerzem wśród siatkarzy i najlepszym siatkarzem wśród snycerzy :D
szacun


Dopisane 20.09.2012r. o godz. 12:55:

Ekipo, ponieważ dzisiaj nie dam rady podjechać do Tomaszowa, chcę tylko napisać, ze ja byłbym zainteresowany udziałem w BALPS :)
Jeżeli znajdzie się ekipa, możemy się zapisać.



PS
Jeżeli wystąpimy w najbliższych rozgrywkach- zobowiązuję się do znalezienia sponsora na następną BALPS (koszulki i wpisowe)- teraz myślcie ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza