Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Poszukiwani chętni do gry w siatkówkę

~e.m niezalogowany
24 września 2012r. o 12:36
nie_powiem napisał(a): to tylko ja Elizie wyslalem skan dowodu? oj ja tych rat za pralke splacac nie bede :P


hahahahahahahahahahahahahahha jeżeli Ty myślisz ,że na ratach za pralkę się skończy to jesteś w grubym błędzie ahhahahahhaaa :D :D :D :D :D ....
hahahaha Trenuj tam trenuj

:D :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 września 2012r. o 14:18
~mm napisał(a): Sala jest zajęta. Spotkamy się w czwartek na lidze . ;)

SZKODA bo fajnie było by pograć przed czwartkiem łeeeeeee łeeeeeeee
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4940
#rock4 nieaktywny
25 września 2012r. o 20:18
Elyza, zgłoszenie złożone? mam przychodzić w czwartek na JanaPawła II czy do Tomaszowa?

p.s. kredyt na Grezgorza (pisownia celowa) wzięłaś tak jak ustalaliśmy? zrobimy sobie "meline" to i po siatce będzie gdzie posiedzieć ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7579
#tatafranka nieaktywny
25 września 2012r. o 21:24
Ekipo, "DZIDA" oficjalnie zgłoszona :) wylosowałem numer 1 i pierwszy mecz gramy w czwartek o 18:00- rozgrzewka prawdopodobnie pól godziny przed meczem (wszystkie informacje na stronie MOSiR-u, chyba jutro)...
Drużyn jest 6, tzn 5 i nasza :P :P :P :P :P :P ale to my pozostawimy najlepsze wrażenie :D :D :D :D

W razie pytań-pytać. Zrobiłem dzisiaj kilka groźnych min na spotkaniu i cześć przeciwników miała nogi z waty, teraz zaczynam ćwiczyć okrzyki i Wam radze to samo ;) ;) ;) ;)


aha, na msze plebanowi tez nie zaszkodzi dać :) :) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4903
#mzawrot nieaktywny
25 września 2012r. o 22:57
Kochani powiedzcie mi jaki stroj obowiazuje i jakie obuwie bo mi na tel nic nie chce sciagnac a kompa nie mam. Piszcie co pisza w regulaminie. Buzka

A co do okrzyku jaki wymyslamy:):):)

*zawrotna* Na świecie istnieje jedyna rzecz warta życia: bezgranicznie kochać istotę, która kocha nas bezgranicznie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4940
#rock4 nieaktywny
25 września 2012r. o 23:03
Padre (uwaga, będę błyskał wiedzą sportową korzystając przy tym z wikipedii), a w jakim systemie będą rozgrywane mecze: pucharowy czy play-off?

Jakiego koloru zakładamy koszulki?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7579
#tatafranka nieaktywny
25 września 2012r. o 23:35
Handlarzu prądem, żaden system nie będzie naszym sprzymierzeńcem w drodze po puchar, wiec lepiej skupmy się na koszulkach, najlepiej czarnych, jak czarne łapy King Konga (ze to niby nasza moc i potęga)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4903
#mzawrot nieaktywny
25 września 2012r. o 23:37
A co z okrzykiem

*zawrotna* Na świecie istnieje jedyna rzecz warta życia: bezgranicznie kochać istotę, która kocha nas bezgranicznie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.