Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Poszukiwani chętni do gry w siatkówkę

1242
#komandos nieaktywny
20 marca 2012r. o 22:01
Ja szanowny gracz oświadczam, że czas taki Mi odpowiada. Jeżeli z przyczyn niezależnych ode mnie będzie inaczej, spóźnię się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~;) niezalogowany
21 marca 2012r. o 12:12
Reasumując :D
Piątek godz. 17:00 sala w Tomaszowie Bolesławieckim

W narożniku namber łan :

1. M.M
2. J.B
3. J.R
4. E.M
5. Zołza
6. Komandos

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Narożnik namber tu:
1.
2.
3.
4.
5.
6.

Ławka rezerwowych: Grzesław, Grześ, Grzegorz, czyli trzech Grzechów w jednej osobie plus dwie jego namiętne laseczki :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zołza niezalogowany
21 marca 2012r. o 20:11
zanosi się na walkower ;):P

Koleżanki i koledzy, co z wami? Żyjecie ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~j.b niezalogowany
21 marca 2012r. o 20:47
Może reszta się wstydzi ha ha :P :P

a w piątek więcej osób przyjdzie niż się zgłosiło na forum ;) ;) ;)

tak czy inaczej ja skocze zobaczyć kto przyszedł i może uda się zagrać :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4903
#mzawrot nieaktywny
21 marca 2012r. o 20:55
Wiecie co denerwujcie mnie. Ja nie moge w piatek a z tego co widzę to chyba juz w sobote nie gramy? Jak to bedzie z sobota!

*zawrotna* Na świecie istnieje jedyna rzecz warta życia: bezgranicznie kochać istotę, która kocha nas bezgranicznie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mm niezalogowany
22 marca 2012r. o 7:40
Zawsze można pograć 3x3 ale może jak zwykle może przyjdzie jeszcze kilka osób które nie wpisują się na listę ;)
No nie krępujemy się, wpisujemy, wpisujemy.... tylko spokojnie po kolei, nie wszyscy na raz ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zołza niezalogowany
22 marca 2012r. o 7:49
Nawiązując do pytania koleżanki,
co z sobotą w przypadku gdy uda nam się piątkowe granie??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8687
#jr nieaktywny
22 marca 2012r. o 8:10
A będziemy mieli klucz do sali w piątek?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.