Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Poszukiwani chętni do gry w siatkówkę

4903
#mzawrot nieaktywny
22 marca 2012r. o 8:14
Czy ktoś widzi pytanie? Jak tam z sobotnim graniem?

*zawrotna* Na świecie istnieje jedyna rzecz warta życia: bezgranicznie kochać istotę, która kocha nas bezgranicznie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7579
#tatafranka nieaktywny
22 marca 2012r. o 9:33
Tatko pojechał na cztery dni w delegację i się dzieciaczki zakręciły :P :P :P :P
Moze niedzielne popołudnie wszystkich zadowoli?



PS Nie ma to jak dostęp do bolec.info, pozdro dla ekipy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5436
#nie_powiem nieaktywny
22 marca 2012r. o 10:34
Wszyscy udają, że nie widzą pytania bo nie znają odpowiedzi :D. Wszystko zależy pewnie ile osób zadeklaruję obecność :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zołza niezalogowany
22 marca 2012r. o 10:36
To może, żeby już bardziej nie mieszać zostawmy tak jak było, czyli sobotę. Z nadzieją, że będzie pochmurny dzień ;) :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7579
#tatafranka nieaktywny
22 marca 2012r. o 10:47
Nawet jak nie będzie pochmurny, to znajdzie się ktoś, kto pochmurnym go uczyni :|
Każde popołudnie w ten weekend raczej odpada w moim przypadku ;(
Skonam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
206
#Member nieaktywny
22 marca 2012r. o 11:49
Ja się piszę na sobotę.

Ty za mnie nie umrzesz, więc nie mów jak mam żyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4903
#mzawrot nieaktywny
22 marca 2012r. o 14:28
To ja tez zostaje przy sobocie. Wiec co teraz moze lista na sobote.

Sobota godz. No wlasnie jaka godz zeby znowu nie było na mnie wiec jak wszystkim pasuje. Wiec czekam na propozycje. A tatusia prosimy o szybka wysyłkę swojej osobliwości na meczyk i bez zgryzliwosci.
Pozdrawiam :P

*zawrotna* Na świecie istnieje jedyna rzecz warta życia: bezgranicznie kochać istotę, która kocha nas bezgranicznie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~hhhh niezalogowany
22 marca 2012r. o 15:38
piątek i sobota będzie ;)
W piątek przyjdzie kto może i w sobote kto może ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza