Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Poszukiwani chętni do gry w siatkówkę

~Zołza niezalogowany
26 marca 2012r. o 15:28
tatafranka napisał(a): Właśnie miałem pisać, ze to wszystko wina Zołzy i jej babskiej szajki


Przyzwyczaiłam się do tego, że zawsze to moja wina :P :P

17 w sobotę pasuje??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7579
#tatafranka nieaktywny
26 marca 2012r. o 15:35
Wydaje mi się, ze jeszcze później. Po zmianie czasu, słonce długo wisi na Tomaszowym horyzoncie ;)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mm niezalogowany
26 marca 2012r. o 16:06
Ok sobota niech będzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4903
#mzawrot nieaktywny
27 marca 2012r. o 7:52
Ja zostaje przy sobocie. Ale później niż 17 to juz lipa ja odpadne juz całkowicie. Nie dam rady wiec większość niech decyduje czy odpowiada wam moja osoba i chcecie dalej ze mną grać?

*zawrotna* Na świecie istnieje jedyna rzecz warta życia: bezgranicznie kochać istotę, która kocha nas bezgranicznie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7579
#tatafranka nieaktywny
27 marca 2012r. o 10:05
Majka, bardzo odpowiada nam Twoja osoba, ale nikomu nie odpowiada to je.ane słońce prosto w ślepia ;) ;) Teraz jest bardzo długo jasno, ostatnim razem nawet o 17:30 największa gwiazda centralna Układu Słonecznego, wokół której krąży Ziemia, inne planety tego układu oraz mniejsze ciała niebieskie, przeszkadzała w grze...
Po drugie, nadchodzi lato i dopiero zaczną się atrakcje- czytaj wymówki- żeby nie grac w sobotę. To jakiś grill, spotkania rodzinne, szabat, wesela, Wielka Sobota, ligowy mecz piłki nożnej, na którym nikt nie odmówi sobie wyrwania kilkunastu krzesełek, skopanie kilku rumunów pod kościołem parafialnym...
Moim skromnym zdaniem najbardziej efektywne jest granie w tygodniu, późną porą. Przychodzimy na 20:00, gramy intensywnie do 23 i do domu spać, a rano do pracy jak młody bóg. Jednak to tylko moje skromne zdanie i myślę, ze w najbliższa sobotę "stworzymy ;) " warunki sprzyjające grupowej dyskusji ;) ;)
pozdro dla ekipy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
206
#Member nieaktywny
27 marca 2012r. o 11:06
tatafranka napisał(a): Majka, bardzo odpowiada nam Twoja osoba, ale nikomu nie odpowiada to je.ane słońce prosto w ślepia
Co fakt to fakt...ale z tym słońcem to nie jest az tak źle a de_trufel poradziła sobie z tym problemem przedostatnio ;)
tatafranka napisał(a):
Po drugie, nadchodzi lato i dopiero zaczną się atrakcje- czytaj wymówki- żeby nie grac w sobotę. To jakiś grill, spotkania rodzinne, szabat, wesela, Wielka Sobota, ligowy mecz piłki nożnej, na którym nikt nie odmówi sobie wyrwania kilkunastu krzesełek, skopanie kilku rumunów pod kościołem parafialnym...
Z tym kopaniem pod kościołem to nie przesadzaj, jesteśmy krajem katolickim, możemy w bramie albo gdzieś na ulicy, ale nie pod kościołem ;D

tatafranka napisał(a):
Moim skromnym zdaniem najbardziej efektywne jest granie w tygodniu, późną porą. Przychodzimy na 20:00, gramy intensywnie do 23 i do domu spać, a rano do pracy jak młody bóg.

A pomysl o osobach które udostepniaja ta sale? o 23 moze chcą juz spac.
tatafranka napisał(a):
... w najbliższa sobotę "stworzymy ;) " warunki sprzyjające grupowej dyskusji ;) ;)
Znaczy flaszkę przynieść? :D



Dopisane 27.03.2012r. o godz. 11:06:

BTW. Proponuje spotykac sie w sobote ale wczesniej...wtedy słońce jest wysoko i nie bedzie zagladac nam do sali a po drugie, wracasz po meczyku do domu, pełen energii bierzesz prysznic i masz prawie cały dzień przed sobą.

Ty za mnie nie umrzesz, więc nie mów jak mam żyć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7579
#tatafranka nieaktywny
27 marca 2012r. o 11:41
Member, przyznam, ze zgadzam się z Toba w prawie każdej kwestii. Faktycznie, 23 to może jednak za późno (napisałem tak, bo kiedyś wynajmowaliśmy salę i było super, zapomniałem tylko o tych kluczach).
Dobra okowita nie jest zła- tu nawet nie ma nad czym dyskutować
;) ;)
Sparafrazuję Ci tylko regulamin sportów narodowych: w bramie to się pije wino, a rumunów zawsze częstowało się butem pod kościołem (ze niby człowiek się potknął w drodze do konfesjonału) :) :) :) :) :) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zołza niezalogowany
27 marca 2012r. o 12:55
Konkrety panowie, konkrety :P
Proponuję przemęczyć się jeszcze w tę sobotę i spotkać się o 17, a potem ustalimy co dalej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.