Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Poszukiwani chętni do gry w siatkówkę

5436
#nie_powiem nieaktywny
27 marca 2012r. o 13:07
gips dziś zdjęty, jak dobrze pójdzie to w sobotę się zjawię tak delikatnie chociaż serwować ^^
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7579
#tatafranka nieaktywny
27 marca 2012r. o 13:35
Zołza rulez!! Moze być 17:00 :)
Reszta pikanterii w sobotę, bo strasznie mnie zaintrygowały te konkrety :P :P


Oda dla G.

Wszyscy głośno : hej, kulawy!
wracaj z rezerwowej ławy!
Zetniesz, kiwniesz, zaserwujesz,
jak Zagumny nami pokierujesz!
i trenerskie weźmiesz na się sprawy,
siła w gipsie, dzięki Tobie, her Kulawy

:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4940
#rock4 nieaktywny
27 marca 2012r. o 14:11
tatafranka napisał(a): Oda dla G.

Wszyscy głośno : hej, kulawy!
wracaj z rezerwowej ławy!
Zetniesz, kiwniesz, zaserwujesz,
jak Zagumny nami pokierujesz!
i trenerskie weźmiesz na się sprawy,
siła w gipsie, dzięki Tobie, her Kulawy

Powyższy tekst to jak na razie jedyna rzecz która mnie dzisiaj rozśmieszyła. Dzięki
Do zobaczyska w sobotę - przyłączam się do opinii: wcześniej gramy, to i wyżej słońce więc mniej po gałach daje - a przed nocą też trzeba się choć trochę zregenerować :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4903
#mzawrot nieaktywny
27 marca 2012r. o 16:33
To co do soboty i godz 17. Będziemy debatować co zrobić z nami graczami.
Moze zabiore brata.

*zawrotna* Na świecie istnieje jedyna rzecz warta życia: bezgranicznie kochać istotę, która kocha nas bezgranicznie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zołza niezalogowany
27 marca 2012r. o 17:37
tatafranka napisał(a): Zołza rulez!!

Tak, a potem będzie, że się szarogęszę :P:P

tatafranka napisał(a):
Oda dla G.

Wszyscy głośno : hej, kulawy!
wracaj z rezerwowej ławy!
Zetniesz, kiwniesz, zaserwujesz,
jak Zagumny nami pokierujesz!
i trenerskie weźmiesz na się sprawy,
siła w gipsie, dzięki Tobie, her Kulawy


Do tej pory nie mogę się pozbierać, tak mną wstrząsnęła ta poezja :P Kolega Grzegorz powinien być dumny, że na jego cześć powstają takie peany :D :] ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5436
#nie_powiem nieaktywny
27 marca 2012r. o 18:12
Nie inaczej, motywuje mnie to do szybszego powrotu na boisko. W ogóle, aż noga mi drgnęła po przeczytaniu :D:D to chyba dobry znak. Nie mówiąc już o bezgranicznym talencie Ariela :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7579
#tatafranka nieaktywny
27 marca 2012r. o 20:19
Mogę poszperać w archiwum i przytoczyć Wam kilka erotyków :P :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4903
#mzawrot nieaktywny
27 marca 2012r. o 21:36
tatafranka napisał(a): Mogę poszperać w archiwum i przytoczyć Wam kilka erotyków :P :P :P


ja jestem za z chęcią poczytam twoje poematy. Dawaj dawaj chyba ze bedziesz recytował przy serwach!! :> :P :D

*zawrotna* Na świecie istnieje jedyna rzecz warta życia: bezgranicznie kochać istotę, która kocha nas bezgranicznie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.