Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

2900
#falco nieaktywny
10 marca 2016r. o 6:03
"Nawet jeżeli w moim przekonaniu każda władza może podlegać krytyce, a więc także i Trybunał, to jest to władza, której istnienie, kompetencje są co do zasady niepodważalne"
"Jest również rzeczą normalną, że orzecznictwo Pań i Panów sędziów może być przedmiotem dyskusji. Ale nie zmienia to faktu, że ta dyskusja, szczególnie po wydaniu orzeczenia, ma jedynie teoretyczny charakter, ponieważ zgodnie z naszą Konstytucją orzeczenie takie ma moc powszechnie obowiązującą"


kto to powiedział?...hmmmmm...

nie wszystkim radzę szukać
:D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8687
#jr nieaktywny
10 marca 2016r. o 6:41
falco napisał(a): "Nawet jeżeli w moim przekonaniu każda władza może podlegać krytyce, a więc także i Trybunał, to jest to władza, której istnienie, kompetencje są co do zasady niepodważalne"
"Jest również rzeczą normalną, że orzecznictwo Pań i Panów sędziów może być przedmiotem dyskusji. Ale nie zmienia to faktu, że ta dyskusja, szczególnie po wydaniu orzeczenia, ma jedynie teoretyczny charakter, ponieważ zgodnie z naszą Konstytucją orzeczenie takie ma moc powszechnie obowiązującą"


kto to powiedział?...hmmmmm...

nie wszystkim radzę szukać
:D


Falco obudź się, co jest niepodważalne? nielegalna władza? jaka władza? skoro to jest służba?
poczytaj:
https://forum.wybudzeni.com/index.php?topic=1259.0;wap2
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
10 marca 2016r. o 9:18
O gospodarke nie ma sie co martwić bo w 50 % nie my o niej decydujemy a bogatsze panstwa. Martwic sie mozna o dochody z całości do naszego budżetu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~i po co wam ułomni to było ? niezalogowany
10 marca 2016r. o 12:17
[kopiowanie z sieci]

Zmoderowano 10.03.2016 godz.14:51 - powód: jeśli kopiujesz tak wielki tekst i jesteś autorem to zaznaczaj to (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
10 marca 2016r. o 13:38
~i po co wam ułomni to było ? napisał(a): Tak sobie obserwuję kościół katolicki.


Wklejasz czyjś tekst i udajesz, że to Twój, nieźle. Rozumiem, że tak robią inteligentni i oświeceni ludzie. Wiesz chociaż kto to napisał ?

Jestem katoliczką zawsze się czułam i czuję wolnym człowiekiem. Nikt mi w Kościele nigdy niczego nie nakazywał i zakazywał. Nikt mi nigdy tam nie mówił , że seks jest czymś złym, za to mówiono mi, że miłość i więź z drugim człowiekiem jest czymś pięknym. Nigdy nikt w Kościele nie traktował mnie gorzej dlatego, że jestem kobietą. A już brednie o tym, że w Kościele uczy się o tym, że Bóg jest zły, to jakiś totalny absurd. Do reszty bredni szkoda mi czasu się odnosić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14505
DP
10 marca 2016r. o 15:24
Wszystkiego najlepszego Panowie :)

[img=1457619860_u7zo9ww.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
10 marca 2016r. o 16:41
z cyklu rozrywkowych ratingów :

"Henryk Kowalczyk nie wyklucza, że może nastąpić kolejne obniżenie ratingu Polski przez którąś z agencji. - Będą próby nacisków na nas, właśnie poprzez ratingi, ale naciskać można tylko politycznie - powiedział w TVN24 BiS przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów. Zaznaczył, że inwestorzy nie będą zwracać na to uwagi. - Inwestorzy patrzą na realne wyniki finansowe. A te pokazują, że jesteśmy naprawdę stabilnym krajem, jeżeli chodzi o podstawy ekonomiczne - podkreślił. " tvn24bis

http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/kowalczyk-w-tvn24-bis-rating-polski-moze-zostac-obnizony,626332.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
10 marca 2016r. o 17:10
co czytam?

ROR roni łzy że jest niedofinansowany a tymczasem ...
tymczasem Rydzyk dostaje kolejne miliony...
ale jazda :D

kto winny ?...jak to to kto?
poprzednia ekipa :D
Błaszczak do dymisji?...a za co?
to taki fajny chłopina i wierny jak pies...

a w bolcu beema z mesiem zrobiła ''bum'' i prokuratura milczy ,nie biorą próbek asfaltu ?
co za niekompetencja :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza