Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
REKLAMA Wall Printers zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

211
skorn
22 kwietnia 2016r. o 17:06
Dać 1000 zamiast 500, będzie jeszcze wiecej dobrobytu.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
22 kwietnia 2016r. o 17:06
no co ty?
jak tak możesz do blizniego? :D

więcej we mnie ''chrześciańskiego miłosierdzia'' (bo twoja ułomność umysłowa na to zasługuje) niż w tobie ''chrześcijańskiej postawy''

:)


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
22 kwietnia 2016r. o 17:08
załóżcie sobie temat do kłótni

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
22 kwietnia 2016r. o 21:12
ok ..spadam bo skorn mnie zaraz opieprzy :D ''putlerek '' będzie tu miał tu pole do ''poPISu'' :D

temat ''966'' dla niego za trudny :D

paaaa.... ;)


Dopisane 22.04.2016r. o godz. 21:00:

sorki ale nie mogłem się powstrzymać :D



też bardzo ''cenię '' Zawiszę .... :D ale tylko to mnie łączy z Kukizem :D


Dopisane 22.04.2016r. o godz. 21:12:

a z drugiej strony to...


''Struktury Obrony Terytorialnej, którą organizuje Antoni Macierewicz, rozwijają się szybciej niż można się było spodziewać. Teren pod ćwiczenia już jest, a chęć udziału zgłaszają także członkowie ONR. Politycy PiS nie widzą przeszkód.

Dziś na terenie Batalionu Reprezentacyjnego WP szef MON Antoni Macierewicz obserwował szkolenie uczniów klas mundurowych i członków organizacji proobronnych. Ci drudzy, zgodnie z planami ministerstwa obrony, będą mogli wstępować do tworzonych właśnie wojsk Obrony Terytorialnej. Członkowie ONR chcą, by ich ruch również zaliczono do formacji na rzecz bezpieczeństwa kraju.''

teraz tylko Anton ''brzoza'' M . niech ich ubierze w brunatne koszule i ...czeka nas wiele ''Kristallnacht''

Putin ani żadne państwo islamskie nie będą wtedy tu mieli nic do roboty ...

pozostaje mi mieć nadzieję że tą bandę oszołomów politycznych zmiecie ''gniew ludu ''

....gdzie mogę kupić z wiaderko granatów? :>

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do falco niezalogowany
22 kwietnia 2016r. o 21:21
za czasów kiedy rządziła Twoja Rzydokomuna to
się nazywało LOK liga obrony kraju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
315
#mir.ko nieaktywny
22 kwietnia 2016r. o 21:38
Like :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
22 kwietnia 2016r. o 21:55
moja?
''żydokomuna''?
aleś walnął ...jak gołąb na parapet

nie słyszałem ani nie widziałem by ktokolwiek z LOK -u podnosił ramię w faszystowskim pozdrowieniu czy też ''hajlował''

a tutaj masz swój poPIS z jego ''firerkiem''


"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~do falko niezalogowany
22 kwietnia 2016r. o 22:52
Wy ludzie rzydokomuny należeliście do LOK-u ORMO i byliscie społecznymi insektorami
teraz pozostało Wam hejtowanie i trollowanie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza