Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

~~Umiar i pokora niezalogowany
11 listopada 2023r. o 21:10
kaxzyńskiego trzeba oskarżyć za sianie nienawisci do narodu ,za niesłuszne oskarżenia i wyzwiska czas najwyższy żeby w końcu poniosl odpowiedzialność i to tak żeby go mocno zabolało.Najlepiej by było żeby skazać go co najmniej dożywocie roku prac społecznych, żeby ludzie mogli go zobaczyć przy prawdziwej pierwszej pracy w życiu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowoniebieska Kalmia niezalogowany
11 listopada 2023r. o 21:55
~~Umiar i pokora napisał(a): kaxzyńskiego trzeba oskarżyć za sianie nienawisci do narodu ,za niesłuszne oskarżenia i wyzwiska czas najwyższy żeby w końcu poniosl odpowiedzialność i to tak żeby go mocno zabolało.Najlepiej by było żeby skazać go co najmniej dożywocie roku prac społecznych, żeby ludzie mogli go zobaczyć przy prawdziwej pierwszej pracy w życiu.

Ja nie słyszałam żeby Kaczor mnie wyzywał w przeciwieństwie do mojej partii SLD a teraz opozycji .Tyłu wyzwisk i poniewierki nie słyszałam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wystarczy nie kraść niezalogowany
12 listopada 2023r. o 16:35
Czy starego Witka dalej leczą na legnickim OIOMie ? Ile to już będzie , z 4 lata ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~DouglasBiosy niezalogowany
12 listopada 2023r. o 16:36

to your liking, and quickly move to the section with on this topic. All categories are packed enough to make
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
12 listopada 2023r. o 17:08
~~Umiar i pokora napisał(a): kaxzyńskiego trzeba oskarżyć za sianie nienawisci do narodu ,za niesłuszne oskarżenia i wyzwiska czas najwyższy żeby w końcu poniosl odpowiedzialność i to tak żeby go mocno zabolało.Najlepiej by było żeby skazać go co najmniej dożywocie roku prac społecznych, żeby ludzie mogli go zobaczyć przy prawdziwej pierwszej pracy w życiu.



Dajcie spokój, temu sklerotykowi już mózg nosem wycieka.Breżniew też tak miał pod koniec..
Jedyny problem, to to że za rok-dwa będzie już tak totalnie zdemenciały, że nie będą go mogli posłać do celi ze względów humanitarnych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bubu niezalogowany
12 listopada 2023r. o 17:57
Czy Donald jest już Premierem ??
Yogi pyta??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowiany Przypołudnik niezalogowany
12 listopada 2023r. o 18:01
~~Bubu napisał(a): Czy Donald jest już Premierem ??
Yogi pyta??


Ojca swego już poznaliście ,matce wróciła pamięć czy nadal mgła ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawa Krzewuszka niezalogowany
12 listopada 2023r. o 18:03
~~wystarczy nie kraść napisał(a): Czy starego Witka dalej leczą na legnickim OIOMie ? Ile to już będzie , z 4 lata ???


Jeżeli jutro nowa Koalicja zagłosuje za panią Witek w roli Wicemarszałka Sejmu, to naprawdę nie wiem, kto wytłumaczy Mieszkańcom Wrocławia, po co stali pół nocy przed lokalem wyborczym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza