Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

~~Słomkowa Petunia niezalogowany
16 listopada 2023r. o 19:30
Karma to suka
Jprd głosować przeciw wszystkim kandydatom na vice a później płakać że inni zrobili to samo w stosunku do was
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowiany Przypołudnik niezalogowany
18 listopada 2023r. o 15:13
"Washington Post": Trump po wyborach chce
- posłać wojsko na ulice;
- zawiesić prawa obywateli;
- przejąć prokuraturę;
- zamknąć przeciwników w więzieniu;
- powiesić b. szefa sztabu armii USA.
Program tak podobny do pisowskiego, że nasuwa się podejrzenie, że pisała je ta sama ręką. Co na to ci, którzy wołają, żeby łagodnie traktować PISowskich sojuszników Trumpa?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ametystowy Styrakowiec niezalogowany
18 listopada 2023r. o 16:37
Cos ci sie pomyliło, PiS miał 8 lat na zrealizowanie tego programu. Łżesz jak twoj guru z dolnych młynów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawa Krzewuszka niezalogowany
18 listopada 2023r. o 16:47
~~Ametystowy Styrakowiec napisał(a): Cos ci sie pomyliło, PiS miał 8 lat na zrealizowanie tego programu. Łżesz jak twoj guru z dolnych młynów.


Cos ci sie pomyliło. Przeczytaj jeszcze raz ,powoli .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Barwinkowy Plektrantus niezalogowany
18 listopada 2023r. o 18:19
~~Ametystowy Styrakowiec napisał(a): Cos ci sie pomyliło, PiS miał 8 lat na zrealizowanie tego programu........


I właściwie by się im udało gdyby nie postawa Narodu 15.X.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lucjan niezalogowany
21 listopada 2023r. o 21:06
Macierewicz, który ujawnił w Sejmie tajemnice armii, a w raporcie z likwidacji WSI tajemnice polskich służb wojskowych; który wpuścił do kontrwywiadu wojskowego rosyjską tłumaczkę, który stał za wynoszeniem tajnych akt z archiwum tegoż kontrwywiadu, mówi o zdradzie stanu?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn niezalogowany
25 listopada 2023r. o 6:18
Kilka dni temu otrzymałem tajemniczą wiadomość SMS. Nadawca RCB( Ratuje Ciebie Bóg) przepowiedział, że w nocy i rano mam spodziewać się burzy. Ostrzegł mnie przed możliwymi przerwami w dostawie prądu. Zasugerował także, aby zabezpieczyć rzeczy, które mógłby porwać wiatr.
Wiem, że wiele osób wciąż wątpi, ale dla mnie ta wiadomość, napisana w naszym języku, przez kogoś kto potrafi widzieć przyszłość i dzieli się z nami tym darem, aby nas ostrzec, aby dać nam poczuć, że czuwa nad nami. Ta wiadomość jest świadectwem, które powinno przekonać sceptyków do uznania świętości Jana Pawła II.Od lat powtarzam, że jesteśmy narodem wybranym!
Najpierw św Faustyna, później św JPII zwany Wojtyłą, teraz Mateusz!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
26 listopada 2023r. o 12:36
Będą kraść jeszcze przez dwa tygodnie. Później zaczną za to odpowiadać, choć mają nadzieję, że jakoś to będzie, jakoś rozejdzie się po kościach, że może uda się umknąć, ukryć, zaszyć gdzieś na marginesie... Nie uda się. Nie może się udać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza