Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Polska - rzeczywistość i absurdy

~~Czarnawy Kosmos niezalogowany
5 lutego 2024r. o 17:34
Dworczyk, były minister w rządzie PiS, dociśnięty przez Jońskiego potwierdził zeznania Sasina, że za wybory kopertowe jest odpowiedzialny Morawiecki.

Fajne te chłopaki w PiS, tacy mało lojalni wobec siebie. Zaczęło się sypanie kumpli, aby bronić własny tyłek xD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
7 lutego 2024r. o 21:18
Strasznie mnie męczy sytuacja, w której lump z Żoliborza oskarża uczciwych, przestrzegających prawa ludzi o zbrodnie, a swoje sku-rwysy-ństwo i bandytyzm nazywa uczciwością. Mam nadzieję że ta kreatura skończy swój plugawy żywot w więzieniu. Dożywocie za zbrodnię zamachu stanu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przemek niezalogowany
7 lutego 2024r. o 21:38
~~Jurek napisał(a): Strasznie mnie męczy sytuacja, w której lump z Żoliborza oskarża uczciwych, przestrzegających prawa ludzi o zbrodnie, a swoje sku-rwysy-ństwo i bandytyzm nazywa uczciwością. Mam nadzieję że ta kreatura skończy swój plugawy żywot w więzieniu. Dożywocie za zbrodnię zamachu stanu.


Jakie świetne teksty piszesz !!
pewnie beret zryty !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonawy Styrakowiec niezalogowany
7 lutego 2024r. o 22:02
~~Jurek napisał(a): Strasznie mnie męczy sytuacja, w której lump z Żoliborza oskarża uczciwych, przestrzegających prawa ludzi o zbrodnie, a swoje sku-rwysy-ństwo i bandytyzm nazywa uczciwością. Mam nadzieję że ta kreatura skończy swój plugawy żywot w więzieniu. Dożywocie za zbrodnię zamachu stanu.

Ale bełkot. Czytasz przed opublikowaniem, czy lecisz na żywioł?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Xxx niezalogowany
7 lutego 2024r. o 22:04
~~wkurony napisał(a): Taki wzrost cen prądu będziemy mieli : Po wygaśnięciu ochrony w czerwcu 2024r ,za każdą MWh zamiast 412 zł trzeba będzie zapłacić 739,3 zł.

Trzeba się było 5x zastanowić, zanim się w kratce x postawiło…
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Strażnik ZK niezalogowany
7 lutego 2024r. o 22:31
https://wiadomosci.wp.pl/czarnek-wyczerpal-srodki-do-2027-roku-wiekszosc-dla-pieszczochow-6993209888971296a

Zasłużył na dożywocie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~AD niezalogowany
7 lutego 2024r. o 23:01
Kaczyński bawi się Kamińskim i Wąsikiem dla swoich celów politycznych, a ci dwaj uwierzyli jacy to oni ważni. Gdyby nie miał w tym interesu to powiedziałby jak w przypadku Wawrzyka nie wiem kto to.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Buy Essay ony niezalogowany
8 lutego 2024r. o 4:40
Cheats to math homework https://images.google.com.co/url?q=https://www.paperhelp.promo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza