Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Astronomia Bc i okolice :)

~ niezalogowany
5 sierpnia 2012r. o 22:47
Kij w to, widzial ktos dzisiaj ok 22:30 oddalajace i przyblizajace sie do siebie 2 czerwone kule na niebie, czy ja zwariowalem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7213
#trol nieaktywny
5 sierpnia 2012r. o 22:51
W którym miejscu nieba to zaobserwowałeś?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 sierpnia 2012r. o 22:58
Tak na moje oko byly one na poludniowej czesci nieba poruszajac sie na zachod. Nie widzialem czegos takiego w zyciu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8088
#zero nieaktywny
5 sierpnia 2012r. o 23:00
UFO :D :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7213
#trol nieaktywny
6 sierpnia 2012r. o 1:33
Ostatnio na całym świecie coraz częściej ludzie obserwują takie latające zjawiska. W ostatnich latach bardzo czesto. Głównie są to meteoryty i zjawiska zwane UFO - swiatła na niebie które sie nienaturalnie zachowują. Mi się niestety nie zdarzyło narazie nic takiego :)


Dopisane 06.08.2012r. o godz. 01:15:

Niestety wideo usuniete ale było niesamowite, ciezko dopatrzec sie bylo falszerstwa.
http://innemedium.pl/wiadomosc/wielkie-kule-ognia-nad-rosja

&feature=related

&feature=related

&feature=related


Dopisane 06.08.2012r. o godz. 01:23:

masz cos takiego ponizej w 3:47

&feature=related


Dopisane 06.08.2012r. o godz. 01:33:

&feature=relmfu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 sierpnia 2012r. o 20:46
popytaj na forach typowo astronomicznych co to było
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
8971
#blazer1983 nieaktywny
6 sierpnia 2012r. o 22:06
~ napisał(a): Kij w to, widzial ktos dzisiaj ok 22:30 oddalajace i przyblizajace sie do siebie 2 czerwone kule na niebie, czy ja zwariowalem?

Może to były lampiony?
Ja w sobotę widziałem takie. Chyba z kruszyny je pószczali, pewnie jakieś wesele było.
A co do Twojego stwierdzenia kierunku na niebie to przydała by się jeszcze lokalizacja mejsca obserwacji :P


Dopisane 06.08.2012r. o godz. 22:06:

Puszczali oczywiście maiało być ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PlagueRat niezalogowany
8 sierpnia 2012r. o 18:55
Cześć, też interesuję się astronomią. Na razie korzystam z "lidletki". W Jakuszycach byłam dwa razy. Piękne ciemne niebo, wręcz czuć tę głębie... W tym roku miałam plan jechać właśnie na zlot. Niestety brak funduszy. Może za rok przytacham się z 8" dobsikiem ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima