Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

WSM - Legnica

~ooooo niezalogowany
18 października 2012r. o 11:39
teraz to już się załamałem! została mi tam tylko obrona! ale widze, że teraz to tylko zostało mi się modlić! pewnie nic z tej uczelni nie zostanie.........jestem w szoku! dzwoniłem tam pani w dziekanacie powiedziała, że szkoła bedzie istniała! jak zawsze co innego mówią w szkole co innego Ministerstwo!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Student prawa niezalogowany
18 października 2012r. o 13:29
~ooooo napisał(a): teraz to już się załamałem! została mi tam tylko obrona! ale widze, że teraz to tylko zostało mi się modlić! pewnie nic z tej uczelni nie zostanie.........jestem w szoku! dzwoniłem tam pani w dziekanacie powiedziała, że szkoła bedzie istniała! jak zawsze co innego mówią w szkole co innego Ministerstwo!


A co miała powiedzieć? Decyzji ministerstwa jeszcze nie ma, ale współczuje bo raczej będzie ciężko z obroną. My się (IV rok) zawiniemy do innej szkoły, ale ktos kto czeka na obronę ma nie wesoło....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9652
#Szatyanka nieaktywny
18 października 2012r. o 17:20
myślicie że jak szkoła padnie to nie będzie problemu z przeniesieniem się choćby do PWSZ ?? mam przeczucie że będą problemy i będę miała 3 lata w plecy :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Student prawa niezalogowany
18 października 2012r. o 17:55
Szatyanka napisał(a): myślicie że jak szkoła padnie to nie będzie problemu z przeniesieniem się choćby do PWSZ ?? mam przeczucie że będą problemy i będę miała 3 lata w plecy :|


Coś mi się zdaje, że PWSZ to wszystkie dzieci z otwartymi rękoma przyjmie;) My mamy gorzej, bo wydziałów prawa jest jak na lekarstwo na dolnym śląsku, ale prowadziliśmy już wstępne rozmowy i będziemy mieli gdzie się przenieść.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9652
#Szatyanka nieaktywny
18 października 2012r. o 18:41
no to dobrze, skoro tak piszesz to jestem spokojniejsza bo ja nie znam PWSZ więc nie wiem jakie tam zasady panują :D

Prawnicy faktycznie mają gorzej, współczuję

hehe ale co ja już biadole jak to nic pewnego , Pan D. pewnie znajdzie jakiś sposób na przetrwanie szkoły :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mewa niezalogowany
18 października 2012r. o 19:12
gdzie chcecie sie przeniesc Panstwo Prawnicy z WSM?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 października 2012r. o 20:46
~mewa napisał(a): gdzie chcecie sie przeniesc Panstwo Prawnicy z WSM?


Do Biedronki, Lidla i Badera. Wielu jeszcze w to nie wierzy ale to się ziści
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jaco niezalogowany
18 października 2012r. o 22:34
wszędzie by nas przyjęli ale WSM nie wyda nam dokumentów! my już prosiliśmy ale niestety bez efektu! nie ma zapisu w prawie w ciągu ilu mają nam wydać.....więc nawet 5 lat można czekać.......szlak mnie trafia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza