Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

WSM - Legnica

~mewa niezalogowany
19 października 2012r. o 7:31
jakich dokumentów nie chcą wam wydac do przeniesienia? bo indeksy widziałam u studentów prawa na 1 zajęciach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wytrwały niezalogowany
19 października 2012r. o 8:36
nie przesadzajcie juz z tym brakiem możliwości odbioru dokumentów, prawnika wziąłem i mi oddali. Dla chcącego nic trudnego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jaco niezalogowany
19 października 2012r. o 8:52
a więc indeksów nie mamy, bo przed obroną musieliśmy wszystko oddać- pełną dokumentacje!!! napisz proszę w jakim czasie dostałeś zwrot dokumentów i czy tez potrzebowałeś indeksu????? bo ministerstwo na 100% likwiduje!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~korek niezalogowany
19 października 2012r. o 9:34
ministerstwo nie planuje likwidacji szkoły, takze przenoście sie byle dalej od WSM. Napisałem dziesiatki skarg do Warszawy, do posłów, do senatorów, do prokuratury i nic to nie dało. Nie wierzę w żadna sprawiedliwość w tym kraju. Tu nikt nie jest zainteresowany tym aby pomoc studentom
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wytrwały niezalogowany
19 października 2012r. o 9:57
Poszedłem do prawnika, pierwszego z brzegu, bez polecenia. Naświetliłem sprawę problemu z odbiorem dokumentów. Podpisałem pełnomocnictwo do czynności z tym zwiazanych. Prawnik napisał pozew przeciwko WSM w związku z ukrywaniem dokumentów wbrew mojej woli i mając w reku ten pozew pojechał do WSM z żądaniem wydania moich dokumentów. Pokazał im pozew i zagroził natychmiastowym złożeniem go w sądzie, w wypadku ich nie odzyskania. Oczywiście dokumenty odzyskał. Napisałem oświadczenie, że rezygnuje z nauki w związku z utrudnianiem obrony i przewlekaniem czynności. Oczywiście w procesie cywilnym będę domagał się odszkodowania za poniesione straty w związku z niemożliwością obronienia się w terminie, co skutkuje utratą pracy i dalszymi konsekwencjami. Nie podaruje im, na działania żadnego ministerstwa nie czekam, bo chyba bym się nie doczekał do końca życia. Oprócz tego co mi to da, że oni np. zamkną szkołę. Korzyści wymiernych mi to nie przysporzy, a straty realne poniosłem. Dlatego przed sądem zamierzam dochodzić odszkodowania. Polecam wszystkim wzięcie prawnika, jeśli wynajmuje go wiele osób, to koszty nie są duże, a załatwi wam sprawę. Powiem wam, że działając samodzielnie to nie macie dużych szans na odbiór dokumentów w WSM. Jedynie czego oni sie tam boją to sądu, bo wiedzą, że przegraja
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Student prawa niezalogowany
19 października 2012r. o 13:51
~wytrwały napisał(a): Poszedłem do prawnika, pierwszego z brzegu, bez polecenia. Naświetliłem sprawę problemu z odbiorem dokumentów. Podpisałem pełnomocnictwo do czynności z tym zwiazanych. Prawnik napisał pozew przeciwko WSM w związku z ukrywaniem dokumentów wbrew mojej woli i mając w reku ten pozew pojechał do WSM z żądaniem wydania moich dokumentów. Pokazał im pozew i zagroził natychmiastowym złożeniem go w sądzie, w wypadku ich nie odzyskania. Oczywiście dokumenty odzyskał. Napisałem oświadczenie, że rezygnuje z nauki w związku z utrudnianiem obrony i przewlekaniem czynności. Oczywiście w procesie cywilnym będę domagał się odszkodowania za poniesione straty w związku z niemożliwością obronienia się w terminie, co skutkuje utratą pracy i dalszymi konsekwencjami. Nie podaruje im, na działania żadnego ministerstwa nie czekam, bo chyba bym się nie doczekał do końca życia. Oprócz tego co mi to da, że oni np. zamkną szkołę. Korzyści wymiernych mi to nie przysporzy, a straty realne poniosłem. Dlatego przed sądem zamierzam dochodzić odszkodowania. Polecam wszystkim wzięcie prawnika, jeśli wynajmuje go wiele osób, to koszty nie są duże, a załatwi wam sprawę. Powiem wam, że działając samodzielnie to nie macie dużych szans na odbiór dokumentów w WSM. Jedynie czego oni sie tam boją to sądu, bo wiedzą, że przegraja


Hmm może to jest jakiś sposób. Pozew mogę sobie sam napisać, ale myślę, że wizyta profesjonalnego pełnomocnika wywrze większe wrażenie. Oddali z miejsca czy dopiero po jakimś czasie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wytrwały niezalogowany
19 października 2012r. o 15:00
nie sadzisz chyba, ze profesjonalny prawnik weźmie napisany przez Ciebie pozew i pojedzie z czymś takim do szkoły po odbiór Twoich dokumentów. Więc najmując profesjonalnego prawnika musisz sie zgodzić na różne rzeczy, ale suma sumarum jestem zadowolony, bo dokumenty odzyskałem od razu.
A oprócz tego Twój pozew, z całym szacunkiem dla Ciebie, a pozew prawnika z kancelarią to jednak jest ogromna różnica. Problem nie polega na tym aby napisać pozew, tylko na tym aby tak reprezentować kogoś, żeby załatwić sprawę. Dlatego wziąłem profesjonalistę, a nie wysłałem tam kolegi z samodzielnie napisanym pozwem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~olga niezalogowany
19 października 2012r. o 21:29
wytrwały dzięki za pouczenie! powiadomie swoją grupe! zabieramy papiery i spadamy do innej uczelni! nie ma na co czekać......mi już poszła fajna fucha- bo nie mam obrony! trzeba działać! biore się za to!
zastanawiam się tylko czy za zerwanie umowy? bo to chyba tak się będzie nazywało p.Demecki nie nałoży na nas kary? bo studia mamy skończone, ale obrona! no i pewnie trzeba będzie ponieść nowe koszty w innej szkole ale przynajmniej obrona będzie!
Ja też mam dość tego cyrku!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza