Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

WSM - Legnica

~adwokat niezalogowany
20 października 2012r. o 21:18
Do osób, które straciły pracę wskutek braku obron dyplomu lub niemożliwości odbioru dokumentów Prosze wynając prawnika i podac WSM do sądu nalezy sie Państwu odszkodowanie. Spokojnie wygracie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~olga niezalogowany
20 października 2012r. o 21:57
ja niestety nie moge podjąć pracy bo brakuje mi dyplomu!!!! następna rekrutacja w styczniu.....i pewnie też nie zdąże sie obronić....zenada!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~adwokat niezalogowany
21 października 2012r. o 8:41
~olga napisał(a): ja niestety nie moge podjąć pracy bo brakuje mi dyplomu!!!! następna rekrutacja w styczniu.....i pewnie też nie zdąże sie obronić....zenada!!!!


Prosze znaleźć sobie prawnika i podać WSM do sądu o odszkodowanie, nalezy sie Pani za to co oni wyczyniają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~inny adwokat niezalogowany
21 października 2012r. o 9:54
Jeśli Państwu utrudniaja obronę lub odbiór dokumentów to także można wystepować o odszkodowanie do czego wszystkich namawiam. Prosze wybrać sobie adwokata lub radcę prawnego, który Państwu pomoże w walce z tym oszustwem i krętactwem w WSM.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~prawnik niezalogowany
21 października 2012r. o 10:00
W przypadku trudności w odbiorze dyplomu po obronie powyżej 30 dni od obrony proszę zgłaszać sprawę do prokuratury. Jeśli macie trudności w napisaniu pozwu udajcie się Państwo do prawnika, który pokieruje dalszym postępowaniem.

W chwili obecnej prokuratura wszczęła śledztwo odnośnie braku wydania dyplomu do 30 dni po obronie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~enia niezalogowany
21 października 2012r. o 10:03
Nie zgadzam się z twierdzeniem iż nie bronią się osoby te które nie płaciły w terminie. Znam osoby które wpłacały cały rok z góry i czekają razem z całą resztą, więc nie ma tu reguły kto się broni. A zresztą jeśli są odsetki to powinna być jakaś informacja dla studenta a tu zero wiadomości....A jasnowidzami to my nie jesteśmy.. !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~enia_w niezalogowany
21 października 2012r. o 10:10
Szukam prawnika, który będzie reprezentował moją osobę przeciw WSM w Legnicy. Dodam że straciłam dwie oferty pracy w przedszkolu, z przyczyny braku obrony licencjata....i nadal czekam.

Mój kontakt: [email protected]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anna niezalogowany
21 października 2012r. o 10:18
oni tak sobie pogrywają, bo żadna grupa nie wynajęła prawnika, który by ją reprezentował i widzą, że mogą z wami zrobić co chcą, bo jesteście kompletnie bierni i nie umiecie się realnie im przeciwstawić. Trzeba działać wspólnie, wtedy macie szanse.

Samo pisanie do ministerstwa nic nie da, właściciel ma bardzo mocne plecy, co widać gołym okiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.