Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

WSM - Legnica

~wytrwały niezalogowany
20 października 2012r. o 7:43
nie może na Was nikt nałożyć kary, bo prawem studenta jest się przenieść w dowolnym momencie. Przeciez do tej pory zapłaciliście za wszystko, co za co możecie dostać kare?
Lepiej się przenieść i obronić gdzie indziej, niż tkwić w tym bagnie i tracic czas. Powodzenia!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lena niezalogowany
20 października 2012r. o 9:46
kolega zgłosił do prokuratury fakt niewydania mu dyplomu i wszczęto postepowanie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~petronela niezalogowany
20 października 2012r. o 9:52
piszczie jak tam z obronami, ile osób ma problemy ciągle?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~adwokat niezalogowany
20 października 2012r. o 14:57
lubie Wasze forum najbardziej z wszystkich dot.wsm
organizujcie sie i grupowo przeniescie sie do innych szkół. Wezcie prawnika, aby pomógł Wam wyciągnąć dokumenty, ba pojedynczo to może być problem. W tej szkole traktują Was gorzej niż bezdomnych w schronisku, tak wynika z Waszych wpisów. Czas to przerwac i zacząć działać razem, wtedy dacie radę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~magda- niezalogowany
20 października 2012r. o 15:04
podobno jednak likwidują , takie mnie słuchy doszły z pewnego zródła. mi brakuje tylko suplementu do dyplomu, ale cos mi sie wydaje ze sam dyplom z tej szkoły jest wart tyle co nic, wiec juz sobie dałam spokoj. dobrze ze licencjat zrobiłam na prawdziwej uczelni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dominik niezalogowany
20 października 2012r. o 19:06
Hej, nie będę sie powtarzal z tematem, jak odebrac dokumenty z tej szkoły, bo było to wcześniej na tym forum.
Pojawiło się pytanie, czy was jakaś inna szkoła przyjmnie? Pewnie, nawet w trakcie studiow i przed obrona, wystarczy się tylko popytac na innych uczelniach.

To jest link do interwencji polsat. Dziewczyna przeniosła sie na Dolnoślaską Szkołę Wyższą. Przyjęli ją w trakcie studiów i nawet pomagali odzyskac jej dokumenty.

http://www.interwencja.polsat.pl/Interwencja__Oficjalna_Strona_Internetowa_Programu_INTERWENCJA,5781/Archiwum,5794/News,6271/index.html#1300093

Wiec popytajcie się na innych uczelniach, przyjmą was z otwarymi rękoma, jest niż demograficzny. A na WSM na obrony możecie bardzo długo czekac, jak mój kolega.

Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~enia_w niezalogowany
20 października 2012r. o 19:57
Ja czekam na obronę od lipca pedagogika, obroniło się u nas parę osób a reszta czeka i nadal nic nie wiemy czeski film......Raz wyznaczyli mi termin ale bez podania przyczyny zostały odwołane. A w konsekwencji tego straciłam pracę w przedszkolu...!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9652
#Szatyanka nieaktywny
20 października 2012r. o 20:13
A czy ktoś (chociaż jedna osoba) zna powód odwołania swojej obrony?? bo ja wiem od promotora i recenzenta że nie bronią się w terminach Ci u których znaleziono braki we wpłatach ( najczęściej odsetki za nieterminowe wpłaty czesnego!!) ciekawe czy Wy w terminach co do dnia...czyli do 10 każdego miesiąca wpłacaliście czesne

prawda jest taka że często wina leży po obu stronach a nie tylko WSM

ale żeby nie było :D nie bronię szkoły :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza