#Patrzalski nieaktywny 13 października 2012r. o 23:23
Zawsze możesz sobie sam uszykować ;p Kupisz husqvarnę z ogłoszenia :) Zetniesz ,poskładasz , zapłacisz po 85zł za kubik,przywieziesz sobie do domku potniesz w klocki i policzysz ile zaoszczędziłeś :) Ludzie którzy sprzedają w ten sposób drewno ,robią to dla zarobku ,więc się nie dziw ,że nie oddają za darmo.
to wytlumacz mi dlaczego my sprzedajemy mieszanke klocki min sosne po 120 zl klocki a po 150 to jest dab.
W lesie to co Ty piszesz nie jest po 85 zl tylko 69 wiec nie przesadzaj
Dopisane 14.10.2012r. o godz. 17:41:
Pytanie jest jeszcze jedno czy Ci ludzie policza tak jak im w kubikach czy moze w mp ( czyli metrach przestrzennych} bo jesli w tym drugim to nie dosc ze sprzedaja drogo to jescze oszczedzaja bo 5 kubikow maja min 6,5 mp. :)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku.
Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.