Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Straż miejska do likwidacji?
~Walco niezalogowany
30 grudnia 2012r. o 21:25
rafix0016 napisał(a): Sprawa jest prosta- Straż Miejska MUSI zniknąć !

Od tego co próbuje nieudolnie robić jest P O L I C J A !

Koniec kropka !
>

I do tego amen - prawda
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
30 grudnia 2012r. o 21:26
wyniki sondy są jednoznaczne :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 grudnia 2012r. o 21:37
ta sonda jest tak wiarygodna jak wiarygodny jest dla mnie pżemysław i jego pomysły .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
30 grudnia 2012r. o 21:41
~ napisał(a): ta sonda jest tak wiarygodna jak wiarygodny jest dla mnie pżemysław i jego pomysły .


poddajesz pod wątpliwość sondę na bolec.info? bez sondy wiadomo, co myślą o Straży Miejskiej obywatele naszego miasta :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
31 grudnia 2012r. o 5:13
~ napisał(a): ta sonda jest tak wiarygodna jak wiarygodny jest dla mnie pżemysław i jego pomysły .
>

Pisząc ten post o Straży Miejskiej starałem się nie atakować jej i zbytnio nie sugerować intencji poddając temat pod osąd społeczny.Tu w Bolesławcu potwierdziła się niestety dla Straży opinia , która od wielu lat krąży po Polsce.Zdecydowana większość mieszkańców chce jej likwidacji .W odpowiedzi na argumenty znaleźć tu można jedynie wpisy na poziomie jak wyżej oraz akcję rozdawania zupek bezdomnym.Akcję szumnie nazwaną dobroczynną.Każdy mieszkaniec Bolesławca chce być takim dobroczyńcom.Za 100 tysięcy miesięcznie raz w roku rozwieźć służbowym autem służbową zupkę.Sami zainteresowani mimo prośby nie byli zainteresowani w rzeczowy sposób odnieść się do tematu .Nie chciało im się stanąć we własnej obronie i przedstawić mocne argumenty za pozostawieniem.Czyja wina ? Szeregowych strażników czy ich szefa ? Skoro sami nie widzą potrzeby rozmawiać z ludźmi to nie mogą oczekiwać wzajemności.Taka sytuacja nie może trwać wiecznie .Wszystko wskazuje na to że nie pozostaje nam nic innego jak zapoczątkowanie procedury referendalnej.Po złożeniu odpowiednich dokumentów bez problemu zbierzemy odpowiednią ilość podpisów.Po nim w najlepszym przypadku pozostanie tam kilka osób do obsługi monitoringu .Moim zdaniem jednak lepiej przekazać władzę nad monitoringiem kompetencji policji.

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~powodzenia pżemysław niezalogowany
31 grudnia 2012r. o 10:32
na pewno ci się uda tak jak zrealizowałeś PRAWO DO PRZEŻYCIA !
Żal mi cie chłopiem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
663
#Bambus nieaktywny
31 grudnia 2012r. o 11:21
dawaj Przemysław - referendum

masz doświadczenie - ileż to razy robiłeś referenda, skladałeś wnioski do TK, inicjatywy ustawodawcze itp

tak doświadczony samorządowiec z sukcesami na pewno sobie poradzi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
31 grudnia 2012r. o 11:36
Bambus napisał(a): dawaj Przemysław - referendum

masz doświadczenie - ileż to razy robiłeś referenda, skladałeś wnioski do TK, inicjatywy ustawodawcze itp

tak doświadczony samorządowiec z sukcesami na pewno sobie poradzi
>

Z całą pewnością sobie poradzimy .Jeśli ktoś myśli że jesteśmy zbieraniną przypadkowych ludzi działających chaotycznie to się grubo myli.Niebawem do publicznej wiadomości dostaną się pewne fakty , które z pewnością zmienią postrzeganie Ruchu Palikota w Bolesławcu.Nas interesuje wszystko co w jakikolwiek sposób w jakimkolwiek stopniu poprawi byt po pierwsze mieszkańców.Nasze działania skierowane są zdecydowanie na współpracę a nie na konfrontacje i happeningi.Nie interesuje nas kto jest kim , interesuje nas co chce zrobić dla Bolesławian.To nasza jednoznaczna oficjalna deklaracja. polityczna skierowana do publicznej wiadomości.Pokrywa się ona z tym co mówiłem w czasie wywiadu przed wyborami parlamentarnymi dla TV Azart-Sat .Pozdrawiam wszystkich .

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.