Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Asystent społeczny posła
~Daniel niezalogowany
5 stycznia 2013r. o 20:05
Wszystko fajnie ale pan Przemysław dalej nie odpowiedział na pytania bolecnautów !!?? Ignoruje pan pytania forumowiczów a chce pan dobra społeczeństwa? Proszę o jasną odpowiedź Pana Przemysława - merytoryczną - skąd ta wiedza że będzie pan zabierał głos na komisjach rady miasta? Proszę podać przepis prawny który umożliwia asystentowi posła zabieranie głosu podczas komisji. Jeżeli Pan nie odpowie to w moich oczach już na samym początku traci Pan wiarygodność. Czekam na odpowiedź. Lub proszę się przyznać że "palnął" pan głupotę i ja i pewnie część narodu Pana pokocha i wybaczy! Bo Panie Przemysławie nikt nie jest nieomylny!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
5 stycznia 2013r. o 20:17
~Daniel napisał(a): Wszystko fajnie ale pan Przemysław dalej nie odpowiedział na pytania bolecnautów !!?? Ignoruje pan pytania forumowiczów a chce pan dobra społeczeństwa? Proszę o jasną odpowiedź Pana Przemysława - merytoryczną - skąd ta wiedza że będzie pan zabierał głos na komisjach rady miasta? Proszę podać przepis prawny który umożliwia asystentowi posła zabieranie głosu podczas komisji. Jeżeli Pan nie odpowie to w moich oczach już na samym początku traci Pan wiarygodność. Czekam na odpowiedź. Lub proszę się przyznać że "palnął" pan głupotę i ja i pewnie część narodu Pana pokocha i wybaczy! Bo Panie Przemysławie nikt nie jest nieomylny!
>

Panie Danielu , pewnie Pan zauważył że to nie ja jestem autorem postu.
Owszem deklaruję że będę się starał czynnie uczestniczyć w życiu politycznym Bolesławca .W tej chwili na tyle mogę odnieść się do tematu.Na portalu jestem tylko gościem .Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do uczestnictwa we wszelkich obywatelskich inicjatywach.Nawet jeśli ktoś gdzieś palnie gafę lub popełni błąd proszę o wyrozumiałość.Pozdrawiam czytelników a szczególnie Bolesławian.

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Daniel niezalogowany
5 stycznia 2013r. o 21:09
Rozumiem Pana. Ale to Pan udzielił takiej wypowiedzi w artykule na bolec.info. Stąd ta dyskusja. Pozdrawiam Pana trzymam kciuki i życzę powodzenia. Może Panu uda się rozbić starą bolesławiecką klikę, Powodzenia raz jeszcze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
5 stycznia 2013r. o 21:36
~Daniel napisał(a): Rozumiem Pana. Ale to Pan udzielił takiej wypowiedzi w artykule na bolec.info. Stąd ta dyskusja. Pozdrawiam Pana trzymam kciuki i życzę powodzenia. Może Panu uda się rozbić starą bolesławiecką klikę, Powodzenia raz jeszcze.
>

Dziękuję , ale moją intencją nie jest rozbijanie czegokolwiek wolał bym coś zbudować lub złączyć.

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~korto niezalogowany
6 stycznia 2013r. o 0:37
ramaj napisał(a): W jego kompetencje nie bardzo wierzę,ale taki crazy nie skumany przydałby sie w tej naszej radzie.Chociazby po to aby zamieszac w tym gęstym bajorku.


Jeszcze jeden?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~korto niezalogowany
6 stycznia 2013r. o 0:47
Z ustawy o samorządzie gminnym(Dz.U. 2001 Nr 142 poz.1591):
"Art. 21. 1.Rada gminy ze swojego grona może powoływać stałe i doraźne komisje do określonych zadań, ustalając przedmiot działania oraz skład osobowy.
2. (skreślony).
3.Komisje podlegają radzie gminy, przedkładają jej plan pracy oraz sprawozdania z działalności.
4.W posiedzeniach komisji mogą uczestniczyć radni niebędący jej członkami. Mogą oni zabierać głos w dyskusji i składać wnioski bez prawa udziału w głosowaniu."

Tak więc Przemysław może sobie pomarzyć o udziale w pracach komisji Rady Miasta. Nie jest ani członkiem komisji ani radnym. Może byc jedynie obecnym na posiedzeniu jeżeli zostanie przez przewodniczącego jakiejś komisji zaproszony a to raczej mało prawdopodobne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1078
#maksymek nieaktywny
6 stycznia 2013r. o 10:19
Palikot Dwulicowiec :) :

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jednolicowiec niezalogowany
6 stycznia 2013r. o 10:40
Prawdziwy Polak Katolik



Zmoderowano 06.01.2013 godz.10:45 - powód: usuniety niepotrzebny cytat (emem)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.