Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Asystent społeczny posła
3148
#Skumbria nieaktywny
5 stycznia 2013r. o 11:39
emem napisał(a):
~zocha napisał(a): to jest chyba oczywista oczywistość - nie ma mozliwości czego kolwiek wnieść do dyskusji kracząc jak reszta wron w obecnych wam znanych partyjkach .


To tak jak anonimowa zocha ;)


Marcinie, czyzbys nam chcial powiedziec, ze p. Przemek... jest Zosią?? :]

Krzysztof jest Anią Grodzką to dlaczego p. Przemek nie ma byc Zosią. Chociazby tylko wirtualną ;)

www.szlachetnapaczka.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ziuta niezalogowany
5 stycznia 2013r. o 12:08
Każdy ma prawo wypowiedzi zarówno podczas posiedzeń Rady Miasta jaki poszczególnych komisji pod warunkiem, że przewodniczący udzieli głosu. Proszę nie mylić prawa do głosu od prawa do głosowania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
5 stycznia 2013r. o 13:54
A może tak Panie Przemysławie poczytać trochę ustawy. A potem gadać i obiecywać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
5 stycznia 2013r. o 14:30
~Bolecnauta napisał(a): Pokazują aktywnych, a nieśpiących polityków...


:D :D :D :D :D :D :D :D :D
Taaaa, amatora fotografa :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
5 stycznia 2013r. o 15:24
W jego kompetencje nie bardzo wierzę,ale taki crazy nie skumany przydałby sie w tej naszej radzie.Chociazby po to aby zamieszac w tym gęstym bajorku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
5 stycznia 2013r. o 17:59
ramaj napisał(a): W jego kompetencje nie bardzo wierzę,ale taki crazy nie skumany przydałby sie w tej naszej radzie.Chociazby po to aby zamieszac w tym gęstym bajorku.
>

Robienie czegoś to nie kwestia wiary.Każdy może spróbować.Nie ma żadnych barier .
Moim zdaniem zamieszanie już jest i to niemałe.Sztuką będzie wysuszenie bajorka.
Każdy może wpaść ze swoją " suszarką"

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tylda niezalogowany
5 stycznia 2013r. o 18:20
Mam pytanie merytoryczne. Pewnie jest pan obciążony rozmaitymi obowiązkami, w związku z tym czy nie planuje pan w najbliższej przyszłości zatrudnić jakiegoś asystenta? Myślę że spełniam podstawowe kryteria, tzn jestem "za postępem" i szczerze nie znoszę PiSu, i w ogóle chciałbym coś zrobić dla lokalnej społeczności. Mój adres [email protected]
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
5 stycznia 2013r. o 18:54
~tylda napisał(a): Mam pytanie merytoryczne. Pewnie jest pan obciążony rozmaitymi obowiązkami, w związku z tym czy nie planuje pan w najbliższej przyszłości zatrudnić jakiegoś asystenta? Myślę że spełniam podstawowe kryteria, tzn jestem "za postępem" i szczerze nie znoszę PiSu, i w ogóle chciałbym coś zrobić dla lokalnej społeczności. Mój adres [email protected]
Pozdrawiam
>

Merytoryczna odpowiedź .:
Po pierwsze robienie czegokolwiek dla jakiejkolwiek społeczności polega na absolutnej tolerancji.Nie ma mowy o takiej postawie jak " szczere nieznoszenie " .Należy zawsze brać pod uwagę fakt że można wygrać batalię o władzę .I CO WTEDY ?
Jak pracować twórczo i z entuzjazmem dla ludzi , których się nie znosi ?
Zarówno ja oraz wszyscy współpracujący ze mną ludzie robimy wszystko społecznie / bezpłatnie / .W tytule pisze " Społeczny asystent posła " Więc praca jest społeczna a za utrzymanie i funkcjonowanie biura musimy opłacać sobie sami.
Już od dawna zapraszam wszystkich , którzy chcą cokolwiek zrobić dla lokalnej społeczności do nas .Tu na naszej stronie Facebook będzie informacja kiedy i gdzie się spotykamy .Zapraszam chętnych.http://www.facebook.com/RuchPoparciaBoleslawiec?ref=ts&fref=ts
Kontakt nie jest problemem .Pozdrawiam i życzę sukcesów.

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza