Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W imię przyzwoitości
~~Wiem to powiem niezalogowany
12 lutego 2023r. o 10:06
~~Mamy to napisał(a): auto pana em w akcji
To było auto mojego kolegi. Sprzedał je panuem . Potem panem sprzedał je Panniezdzieckiem.
Pannazdzieckiem pożyczył auto koledze a ten po pijaku uciekał przed policją co jest na tym filmiku.




Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szok panie szok niezalogowany
12 lutego 2023r. o 16:34
119 tysięcy odsłon . A to tylko o nagrodach w sejmie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22744
Falco111 nieaktywny
12 lutego 2023r. o 16:38
a do mnie przed chwilą zadzwonił kolega z nowym info...i teraz sprawdziłem wpis i zdjęcie na messengerze...
na profilu oszczercy grubasa pojawił się wpis...


''miłej osobie która kopiuje moje wpisy i przesyła Januszowi .....uprzejmie mówię SzPIERDALAJ''

;D ;D ;D




Dopisane 12.02.2023r. o godz. 16:38:

~~Szok panie szok napisał(a): 119 tysięcy odsłon . A to tylko o nagrodach w sejmie.



zaloguj się i upomnij się jak kiedyś o nagrodę od Kazimierza...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morus niezalogowany
12 lutego 2023r. o 21:58
ty nie masz kolegow ,wszyscy koncza z nozem w plecach ,ktory im wbijasz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~faclo12345 niezalogowany
12 lutego 2023r. o 22:01
Morus: gr. μωρος mōros „głupi, niemądry”.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hebanowy Cedr niezalogowany
12 lutego 2023r. o 22:24
Jak to leciało ????
"dopóty dzban wodę nosi, dopóki mu się ucho nie urwie"
tak może zakończyć się kariera Nikodema z Dolnych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rzerzucha ogrodowa niezalogowany
12 lutego 2023r. o 23:51
''Nosił wilka razy kilka ponieśli i wilka ''
Tak się skończyła kariera Nikodema z koziej górki bo kiedyś wszędzie go było pełno a teraz siedzi skulony jak zbity pies.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~no niezalogowany
13 lutego 2023r. o 6:21
~~Rzerzucha ogrodowa napisał(a): ''Nosił wilka razy kilka ponieśli i wilka ''
Tak się skończyła kariera Nikodema z koziej górki bo kiedyś wszędzie go było pełno a teraz siedzi skulony jak zbity pies.

Przestraszył się .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza