Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Śmierć prezydenta - National Geographic

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 maja 2013r. o 6:06
~s napisał(a): więc mnie tu nie moralizuj.


Jak zwykle bardzo merytorycznie. Miałbym prośbę do Ciebie. Jeśli nie masz nic do powiedzenia , to nic nie mów. Po coż to marnować energię na głupoty, kpiny i złości ?

Jaki Ty masz problem ze sobą ? Jaką widzisz różnicę w mordowaniu ludzi w Katyniu , a w Oświęcimiu. Jaką widzisz różnicę w dojeniu społeczeństwa w komuniźmie , a w tym tak zwanym kapitaliźmie? Czyżby propaganda domniemanej wolności pokieraszowała Ci szare komórki ?
Pytania z gatunku retorycznych, odpowiedzi nie będzie... ja stary i głupi :D
Wracaj do edukacji Skorn. :)

Miłego dnia Ci życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
9 maja 2013r. o 12:00
poki nie ma zadnych dowodow sam uprawiasz zalosną propagande

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 maja 2013r. o 12:47
Pannazdzieckiem napisał(a):
~s napisał(a): więc mnie tu nie moralizuj.


Jak zwykle bardzo merytorycznie. Miałbym prośbę do Ciebie. Jeśli nie masz nic do powiedzenia , to nic nie mów. Po coż to marnować energię na głupoty, kpiny i złości ?

Jaki Ty masz problem ze sobą ? Jaką widzisz różnicę w mordowaniu ludzi w Katyniu , a w Oświęcimiu. Jaką widzisz różnicę w dojeniu społeczeństwa w komuniźmie , a w tym tak zwanym kapitaliźmie? Czyżby propaganda domniemanej wolności pokieraszowała Ci szare komórki ?

Pytania z gatunku retorycznych, odpowiedzi nie będzie... ja stary i głupi :D
Wracaj do edukacji Skorn. :)

Miłego dnia Ci życzę :)




Podaj jeden dowód, że to był zamach. Obsesje są trudne do wyleczenia , ale spróbuj. Jesteś naprawdę żałosny!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 maja 2013r. o 13:16
Jak macie wonty, że was doili w komunie i dalej doją w kapitaliżmie (vide Pannazdzieckiem) to w jakim ustroju chcielibyście funkcjonować?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 maja 2013r. o 13:44
w takim jak Niemcy, Norwegowie, Szwedzi i Holendrzy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~skorn niezalogowany
9 maja 2013r. o 15:18
Pannazdzieckiem napisał(a): Jego gruzińskie wygłupy oraz zaangażowanie w kwestię katyńską świadczą o tym , że dbał jedynie o swój elektorat.


Pytam poraz kolejny - co jest złego w zaangażowaniu w kwestię katyńską?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
670
ramaj
9 maja 2013r. o 15:55
~skorn napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): Jego gruzińskie wygłupy oraz zaangażowanie w kwestię katyńską świadczą o tym , że dbał jedynie o swój elektorat.


Pytam poraz kolejny - co jest złego w zaangażowaniu w kwestię katyńską?


Na twoje wszystkie wątpliwości ma proste odpowiedzi Antek M.dobry w tłumaczeniu jest też "Ruska trumna"- Brudziński (wide wczorajsza pyskówa z Olejnikową w TVN 24).
Przygłupi adwokacina Rogalski odpuścił sobie - nawet on już nie trawił tej paranoi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
9 maja 2013r. o 20:03
~skorn napisał(a): Pytam poraz kolejny - co jest złego w zaangażowaniu w kwestię katyńską?


Nie ma nic złego ... w zasadzie . Zło pojawia się wtedy , gdy morderstwo katyńskie jest monetą przetargową w politycznych rozgrywkach. Teraz Pan odpowiada na moje pytania , Panie Skorn. :)

Moi Drodzy , ja nie znam znaczenia słowa żałosny , darujcie sobie. Dowodów na potwierdzenie zamachu nie ma , jak na razie przynajmniej. A jeśli są jakieś wątpliwości, to błyskawicznie znajduje się jakiś autorytet, który je dementuje . I tak to leci już trzeci rok. Fajnie , nie ? :)
Wymiar sprawiedliwości , z całą swoją rozbudowaną strukturą z morderczą dokładnością radzi sobie ze złodziejem samochodowego radia, czy energii elektrycznej, a z morderstwem poradzić sobie nie potrafi. Fajnie , nie ? :)

~ napisał(a): Jak macie wonty, że was doili w komunie i dalej doją w kapitaliżmie (vide Pannazdzieckiem) to w jakim ustroju chcielibyście funkcjonować?


Nie wiem , jak inni , ale ja myślę o jakimś normalnym świecie , gdzie przyjaciele nie zdradzają dla Mamony. Kapłani , nie sprzedają Boga, gdzie życie człowieka jest najwyższą wartością i ... nie ma polityków :)
Mam nadzieję , że w ciągu piędziesięciu pokoleń uda się doprowadzić Planetę Ziemię do takiego stanu. A ponieważ wierzę w reinkarnację , to mogę poczekać :)

Zechciej zrelacjionować Ramaj :) Nie oglądam Tiwi i nic nie wiem , jaka pyskówka ? :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza