Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Śmierć prezydenta - National Geographic

4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
13 lutego 2013r. o 20:57
~mir.ko napisał(a): o co ? :) o ile wierzyc komisji badajacej zapisy nie bylo zadnych wybuchow. tylko ktorej komisji mozna ufac :) podobnie jak jaka metodą wybrac metode glosowania...


Łał, zacząłeś się uśmiechać . To dobry znak :) Sam w sobie znajdziesz odpowiedź na pytanie , jakiej metody głosowania użyć. Szukaj nadal , taki nasz człowieczy los :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 lutego 2013r. o 21:32
~mir.ko napisał(a): wysokosc nie ma znaczenia jesli skrzydlo zahacza o tak gruby pien. O galazki moze najwyzej przy tej predkosci sie otrzec.

a sladowe ilosci trotylu powiazane zostaly z faktem przewozenia wojska tym samolotem, nawet tydzien wczesniej.

a świstak siedzi i zawija te sreberka...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
8 maja 2013r. o 8:31
Jeszcze wczoraj wieczorem , na „obiektywnym” portalu Bolec.info , który kocham nad życie , widniał temat „Trzecia rocznica” – usunięty przez Technicznego , nie wiedzieć z jakiego powodu. :)

W temacie tym Kolega Jeden , czy Jedyny :) opublikował swoje przemyślenia odnośnie Śp. Prezydenta Kaczyńskiego. Chciałbym odnieść się do tego postu , który mam w pamięci , a ponieważ tematu ni ma, wygrzebałem pokrewny. :)


Można by sądzić , że jestem zwolennikiem PIS-u , nic z tych rzeczy. Podobnie , jak i Ty Kolego uważam Śp. Kaczyńskiego za kiepskiego polityka i prezydenta. Jego gruzińskie wygłupy oraz zaangażowanie w kwestię katyńską świadczą o tym , że dbał jedynie o swój elektorat. Niestety wciąż jest w tym Kraju sporo ludzi dla , których przeszłość jest ważniejsza , niż teraźniejszość i przyszłość razem wzięte. To , co osobiście mam Mu do zarzucenia , to fakt , że doskonale wiedział co robi, podpisując Traktat Lizboński , oddający suwerenność Polski w ręce eurokratów Czwartej Rzeszy. Lecz nie o Kaczyńskiego tutaj chodzi. W morderstwie smoleńskim straciło życie kilkadziesiąt bardzo wartościowych osób , stojących w ewidentnej opozycji do obecnej władzy. Śp gen. Petelicki , który strzelił sobie w tył głowy z kałacha otwarcie i publicznie mówił o nieprawidłowościach w funkcjonowaniu Państwa Polskiego ( również w kontekście „ katastrofy” ) padł niestety ofiarą seryjnego samobójcy , podobnie jak, kilka innych osób. Trwający od trzech lat, medialny chaos wokół „ katastrofy „ jedynie polaryzuje społeczeństwo , a niczego nie wyjaśnia . I ten schow będzie trwał tak długo , dopóki będzie się to opłacało tym , co rządzą ( Tusk jest jedynie marionetką) :)

Historia morderstwa politycznego ma długą i bogatą tradycję . Jak zawsze i wszędzie , chodzi o Mamonę i Władzę. Przy czym jedno wynika z drugiego , albo na odwrót. Zachęcam Was do pooglądania tegoż filmiku z YT. Gdybyście mieli zastrzeżenia , co do podanych faktów, zachęcam do czytania książek i tekstów w necie. Radziłbym unikać jednak opłaconych „ autorytetów „




W zasadzie jestem przeciwnikiem wszelkich opcji politycznych . Nawet JKM , którego w świecie polityki najbardziej sobie cenię, między innymi za wiedzę i racjonalizm , ze swoim stwierdzeniem :

„Lepiej niech pieniądze produkuje prywaciarz , bo urzędnik wyda je na głupoty , jak fotoradary … „

… nie jest mi idolem. :)

Miłego dnia Wam życzę :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mod niezalogowany
8 maja 2013r. o 9:42
Pannazdzieckiem napisał(a): Jeszcze wczoraj wieczorem , na „obiektywnym” portalu Bolec.info , który kocham nad życie , widniał temat „Trzecia rocznica” – usunięty przez Technicznego , nie wiedzieć z jakiego powodu. :)


Panna, ten temat nadal widnieje, tylko "uciekł" ze strony głównej.

http://www.bolec.info/index.php?op=informacje&news=8792&strona=8

Zanim popełnisz podobne stwierdzenie, sugerując, że ktoś usunął temat, zapytaj kogoś :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~skorn niezalogowany
8 maja 2013r. o 15:30
Pannazdzieckiem napisał(a): uważam Śp. Kaczyńskiego za kiepskiego polityka i prezydenta. Jego gruzińskie wygłupy oraz zaangażowanie w kwestię katyńską świadczą o tym , że dbał jedynie o swój elektorat.


To, że dla ciebie kwestia katyńska nie ma znaczenia, nie oznacza, że dbał tylko swój elektorat.

Człowiek, który niby szuka prawdy wypisuje takie brednie. Niedobrze się robi. Pewnie chwiejący się nad grobami pomordowanych Kwaśniewski dobrze ci robił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
8 maja 2013r. o 19:33
~mod napisał(a): ... Zanim popełnisz podobne stwierdzenie, sugerując, że ktoś usunął temat, zapytaj kogoś :>


Przepraszam za pomówienie. Po prostu nie znalazłem , a rano przeleciałem przez całe archiwum. Zakładam , że mój starczy wzrok nie znalazł tego , czego szukał. Być może było, być może nie było , ale dobrze , że się odnalazło.

Jak to nie ma znaczenia skorn ? Rozmawialiśmy o Katyniu , gdy Ciebie jeszcze na świecie nie było. Morderstwo , jest dla mnie zawsze morderstwem , niezależnie od tego , czy umiera przyjaciel , czy wróg.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
8 maja 2013r. o 21:17
a kto kogo zamordował?
bo nie bardzo wiem ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~s niezalogowany
9 maja 2013r. o 1:15
Pannazdzieckiem napisał(a):
~mod napisał(a): ... Zanim popełnisz podobne stwierdzenie, sugerując, że ktoś usunął temat, zapytaj kogoś :>


Jak to nie ma znaczenia skorn ? Rozmawialiśmy o Katyniu , gdy Ciebie jeszcze na świecie nie było. Morderstwo , jest dla mnie zawsze morderstwem , niezależnie od tego , czy umiera przyjaciel , czy wróg.


Jak mnie nie było na świecie, to ty miałeś 10 lat i sikałeś do piaskownicy, więc mnie tu nie moralizuj.

Jaki masz problem z jego zaangażowaniem w kwestię katyńską?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza