Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Wariat w Audi

~Janek niezalogowany
17 lutego 2013r. o 21:01
~ napisał(a): To może podaj w przybliżeniu model, pojemność, rocznik?
Mam takie, ale to nie ja...

nie znam się na audi ale to chyba będzie A4 pojemność 1.9tdi rocznik ok 2003-2004
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~sss niezalogowany
17 lutego 2013r. o 21:04
czy panowie policjanci to czytają??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
17 lutego 2013r. o 21:40
~Janek napisał(a): chodzi o audi DBL (...)Zmoderowano 17.02.2013 godz.20:15 - powód: nie wolno podawać pełnego numeru (sentinel)


a niby dlaczego?

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~demon niezalogowany
17 lutego 2013r. o 21:42
mama takie auto ale nie wiem czy o mnie chodzi jeżdze ostro a nie jak (...) jakich wielu po 30 na godz i (...) wie co jeszcze tragedia stare ...y !

Zmoderowano 17.02.2013 godz.21:51 - powód: słownictwo (sentinel)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lutego 2013r. o 22:02
~demon napisał(a):
mama takie auto ale nie wiem czy o mnie chodzi jeżdze ostro a nie jak (...) jakich wielu po 30 na godz i (...) wie co jeszcze tragedia stare ...y !

Sam jesteś ..., w końcu trafisz na swoje drzewo, które już na ciebie czeka:)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3046
#sentinel nieaktywny
17 lutego 2013r. o 22:03
falco napisał(a): a niby dlaczego?


Dlatego, że koleś może jeździć czyimś autem, albo numer będzie napisany z błędem, co może wskazać na osobę nie mającą nic wspólnego z tym, który naprawdę jeździ , jak szaleniec.
Przez pokazanie tych numerów, osoba, która może nie mieć z tym nic wspólnego, może być przez to szykanowana.

Stanowisko policji:

"właściciel może być postrzegany jako sprawca prezentowanego wykroczenia, którego faktycznie nie popełnił. Osoba publikująca takie zdjęcia winna mieć świadomość odpowiedzialności na podstawie powództwa cywilnego właściciela pojazdu za naruszenie dóbr osobistych "

Wystarczy ?

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pinio niezalogowany
17 lutego 2013r. o 22:08
Poczytaj na konkurencyjnym furum temat o audi na czerwono wyróżniony. Większość matołów uważa że nie ma problemu. Ciekawe co na to rodzice tych dzieci ze szkoły o której pisałeś
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
17 lutego 2013r. o 22:15
jesli mam być szczery to nie wystarczy... :)

jeśli właściciel tego samochodu pożyczył autko to może w ten sposób dowie się o poczynaniach owego osobnika i wiecej mu nie pożyczy( co może uratować komuś życie...)
czy nie jest to w pewien sposób zapobieganie przestepstwu?
czekacie na tragedię aby pózniej forum huczało od durnowatych wpisów...
wykażcie się inwencją i znając numer pojazdu, zgłoście to na Policję...boicie sie oskarżeń o donos?
:>

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza