papiery dzisiaj juz poszly tam gdzie powinny :P ak by byl modry to by przeprosil i przenajmniej splacal na raty , ale jego muz na tyle nie siega :> niestety kare to mu dowalom w urzendzie skarbowym no i nie tylko tam.
~oszukany niezalogowany 30 sierpnia 2013r. o 14:23
ja go znam i powiem tylko ze to jest dobry kretacz bo ludziom nieplaci ale zeby pic nonstop to ma nieukrywam ze jestem bylym pracownikiem jednym z wielu oszukanych przez anbud i niepopuszcze bo tym razem trafil pod zly adres
~jeden z wielu oszukanych niezalogowany 30 sierpnia 2013r. o 14:36
widze ze chyba synek pana tomasza slodzi na forum i podejrzewam ze wiekszosc opini jest jego wykonu ale mniejsza z tym bo skoro ANBUD jest taki dobry jak pisza to czemu ja i wielu innych odchodzi po miesiacu z powodu niewyplacalnosci Tomasza.C ale ja nipopuszcze i morzesz byc pewny tomus ze oddasz wszystkim pieniadze UWAGA ZLODZIEJ
~oszukana niezalogowany 16 listopada 2013r. o 9:52
Ja też chcę przyłaczyć do tej sprawy i proszę wszystkich pokrzywdzonych o przyłączenie się. Jak mam się z Panem z kontaktować,proszę odpowiedż na tej stronie.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku.
Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.