Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Umiarkowane zainteresowanie szkołą ojców pijarów
~lalal niezalogowany
28 lutego 2013r. o 12:37
nie jest to prawdą. Szkoła przez 30 lat musi być Szkołą Publiczną, a co za tym idzie BEZPŁATNĄ! Tak jest w umowie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
28 lutego 2013r. o 13:03
emem napisał(a): Boleslawianie nie rzucili na te "renomowana" szkole ...


KAMIENIAMI czy SIĘ emem ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2951
#Anonim2951 nieaktywny
28 lutego 2013r. o 13:09
~ napisał(a): Podaj jeszcze artykuł z kodeksu ...


Którego 82.177.214.*** ?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bartek niezalogowany
28 lutego 2013r. o 15:19
Szkoła jest bezpłatna, o naborze decyduje udział w rekolekcjach (powaga). Jednakże idę o zakład, że przyjętymi będą dzieci miłościwie nam panujących urzędników.

I tutaj punkt drugi i zagwozdka: dlaczego miasto nie wyraża zgody na utworzenie oddziału, załóżmy, 25 osobowego w szkole państwowej, tylko upycha po 33 osoby w klasach, a tutaj 22 osoby, proszę bardzo ? Komfort pracy, wyselekcjonowany materiał ludzki( świątobliwych ojców nie obowiązuje rejonizacja, zgadnijcie jaki mieliby rejon) będzie się można pochwalić dobrymi wynikami dydaktycznymi.

Pytanie, która władza działa wbrew własnym wyborcom, skoro przy braku przejrzystych kryteriów naboru, wiadomo, że zwykłe dziecko z Gdańskiej czy Komuny Paryskiej nie ma szans ?
Jeżeli znalazło się 10 dużych baniek i pieniądze na śmieszną dzierżawę, nie warto było zmniejszyć liczebność klas w podstawówkach i gimnazjach, zwiększyć liczbę oddziałów itp. ?

Wniosek mój jest taki: więcej rozwagi i zdrowego rozsądku przy urnach wyborczych następnym razem, w normalnym społeczeństwie i kraju ci ludzie nie mogliby wygrać wyborów nawet na osiedlowych cieci. Pomyślcie o tym !

A i przy okazji, śledźcie skład kadry nauczycielskiej u ojców. Coś mi mówi, że ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 lutego 2013r. o 15:19
~wi-fi napisał(a):
~ napisał(a): art 255 kk dotyczy tylko i wylacznie przestepstw skarbowych ,zatem niestety moj/moja droga zly artykul przywolalas, a tak chcialo sie zablysnac....


Tam jest też w zdaniu słowo "występku" więc ten ktos to przytoczył artukuł miał racje



ale caly artykul odnosi sie do przestepst skarowych tj takze wystepkow na polu tylko i wylacznie skarbowym, nie masz o tym zielonego pojecia to nie pisz ,nie lap sie 1 slowa wyrwanego z kontekstu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malkon niezalogowany
28 lutego 2013r. o 16:19
Nie wiem czy miasto kiedykolwiek odzyska ten obiekt i jest mi to obojętne. Gdyż według wszelkich znaków na niebie w 2043 nie będzie mnie na tym świecie. Tylko nie wiem dlaczego , zakładając, że miasto będzie chciało odzyskać ten obiekt w 2043 roku, podatnicy tego grodu mieliby pokryć nakłady poniesione przez Pijarów w okresie użytkowania przez nich obiektu. Tym bardziej, że będą otrzymywać wszystkie subwencje przysługujące szkołom publicznym. Trzydzieści lat to długi okres i czymś normalnym jest, że w tym czasie trzeba będzie dokonywać remontów i realizować inwestycje niezbędne w procesie edukacji i wychowania dzieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xxxx niezalogowany
28 lutego 2013r. o 16:21
a beda mieli kasy fiskalne? :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4190
#Detonator nieaktywny
28 lutego 2013r. o 17:08
Mnie dziwi jeden fakt,do czego my podatnicy jesteśmy potrzebni tym urzędasom w krawatach?
proszę o referendum,może podatnicy mają inne zdanie droga szanowana jeszcze władzo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima