Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Drukarnia z Wykrot chce odzyskać 12 milionów złotych
~ niezalogowany
20 kwietnia 2013r. o 15:33
mrowka napisał(a): Dziwny tytuł Drukarnia chce, powinno być Gmina Nowogrodziec musi zwrócić Drukarni 12 milionów złotych które nie słusznie pobrała, oj Robercik narozrabiałeś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 kwietnia 2013r. o 22:23
Co to 12 baniek dla tych zadufanych radnych i ich burmistrza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Podatnik niezalogowany
21 kwietnia 2013r. o 20:25
Kiedy wreszcie Burmistrz powie mieszkańcom Gminy Nowogrodziec co zrobił z tak potężną forsą i jak zamierza spłacać te długi .Myślę że nie z naszych ciężko zarobionych pieniędzy.Wie że pielgrzymka do Watykanu nie była tania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 kwietnia 2013r. o 4:51
~ napisał(a):
mrowka napisał(a): Dziwny tytuł Drukarnia chce, powinno być Gmina Nowogrodziec musi zwrócić Drukarni 12 milionów złotych które nie słusznie pobrała, oj Robercik narozrabiałeś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ciekawski niezalogowany
24 kwietnia 2013r. o 6:55
Czy pozostałe Firmy ze Strefy upomną się o swoje bo również płaciły,Jak Gmina planuje spłacić dług bo to jest potężna kwota,która może doprowadzić do bankructwa Gminy ?? ?? ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 kwietnia 2013r. o 8:35
~ciekawski napisał(a): Czy pozostałe Firmy ze Strefy upomną się o swoje bo również płaciły,Jak Gmina planuje spłacić dług bo to jest potężna kwota,która może doprowadzić do bankructwa Gminy ?? ?? ??


Nie Twoja w tym głowa :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~podatnik najgorszej Gminy niezalogowany
24 kwietnia 2013r. o 18:08
Właśnie że moja w tym głowa bo podatki płacę do Gminy kilkadziesiąt lat i chcę wiedzieć gdzie burmistrz roztrwania moje ciężko zapracowane pieniądze.Do tej pory płaciłem za 2 kubły na odpady komunalne w firmie 23zł teraz dostałem nakaz za 2 takie same kubły 114zł ,to chyba pierwsze kroki żeby zagnębić mieszkańców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
24 kwietnia 2013r. o 18:57
~podatnik najgorszej Gminy napisał(a): Właśnie że moja w tym głowa bo podatki płacę do Gminy kilkadziesiąt lat i chcę wiedzieć gdzie burmistrz roztrwania moje ciężko zapracowane pieniądze.Do tej pory płaciłem za 2 kubły na odpady komunalne w firmie 23zł teraz dostałem nakaz za 2 takie same kubły 114zł ,to chyba pierwsze kroki żeby zagnębić mieszkańców.


To się wyprowadź, jak Ci źle, a nie smęcisz na forum :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu