Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ratusz wyśmiewa posła na Sejm RP: biuro poselskie na 11 piętrze
10114
#alter nieaktywny
19 kwietnia 2013r. o 14:04
~ napisał(a): Ratuszowe ludki


Konfabulacje.

Ja z ratuszem nie mam nic wspólnego. Chodzi raczej o poglądy i wypowiedzi Pana Moszcyńskiego, i Ruchu Palikota.


Dopisane 19.04.2013r. o godz. 14:04:

Za to twoje skandalicznie niekulturalne wypowiedzi IP: 83.14.175.* wiążą się z Panem Moszczyńskim.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 kwietnia 2013r. o 14:07
Przemyslaw napisał(a): Poseł Henryk Kmiecik nie oczekuje nic poza tym co przysługuje innym posłom .
Zwrócił się jedynie z prośbą o wskazanie pod wynajem lokalu w którym będzie mógł pełnić swoje konstytucyjne obowiązki.
Nie przeczę że było by najlepiej gdyby pomieszczenia na biura polityków pozyskiwane były w sposób komercyjny .Jednak skoro jest inaczej należy traktować wszystkich jedną miarą .Pozostałe biura poselskie w Bolesławcu zlokalizowane są w budynkach będących własnością skarbu państwa.
Jeśli ktoś podważa prawo do posiadania takiego biura w Bolesławcu przez Ruch Palikota , podważa istnienie wszystkich biur poselskich.

Więc zapytam jeszcze raz, czemu ma służyć te biuro ?
Kto tam będzie przesiadywał ?
Kto już podzielił sobie czas na dyżury ?
Skoro Moszczyński walczysz o lepszą Polskę to powinieneś dać przykłąd i wynająć biuro z własnych pieniędzy a nie prosić o to miasto. Proste.


"Politycy otrzymują miesięcznie 12 tysięcy złotych na prowadzenie swojego biura. Kancelaria Sejmu nie kwestionuje zakupów posłów, więc pieniądze mogą wydawać na co tylko chcą. W czasie kadencji Sejmu nikt nie będzie sprawdzał, gdzie poseł umieścił dany zakup. Zatem można kupować do woli za pieniądze podatników..."

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~cłek ze wsi niezalogowany
19 kwietnia 2013r. o 14:08
~ napisał(a): Panie Moszczyński, co będzie celem biura jeżeli je otworzycie w Bolesławcu.
Już wiem, że ustaliliście sobie dyżury choć jeszcze nie macie biura :D


Z wcześniejszych deklaracji Moszczyńskiego wynika, że marzy o tym aby mieź w biurze swoisty konfesjonał do którego przychodzić będą mieszkańcy miasta aby przed P. Moszczyńskim wyspowiadać się ze swoich trosk, naskarżyć na władzę, na księdza, pożalić się na za wysokie podatki, na opłaty za śmieci itd. A spowiednik Moszczyński z powagą profesjonalisty wysłucha grzeszników, na pewno nie pocieszy ( bo nie ma takiej władzy) a za pokutę zaleci głosowanie w najbliższych wyborach na niego. Po to potrzebny jemu jest ten lokal w mieście. A poseł jak trzy razy w roku posiedzi tam w sumie 3 godzinki na kawce ze swoim asystentem to będzie tyle lub aż tyle, w temacie biura poselskiego p. Kmiecika i jego na razie jeszcze asystenta - p.Moszczyńskiego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 kwietnia 2013r. o 14:10
Panie "asystencie" Moszczyński, zrób Pan coś dobrego dla mieszkańców i pisz Pan o swoich emocjonalnych problemach na swoim blogu.
To zaoszczędzi pański czas, nikt nie będzie z pana łacha targał i nikt nie będzie miał pana za pajaca :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
19 kwietnia 2013r. o 14:14
alter napisał(a):
~ napisał(a): Ratuszowe ludki


Konfabulacje.

Ja z ratuszem nie mam nic wspólnego. Chodzi raczej o poglądy i wypowiedzi Pana Moszcyńskiego, i Ruchu Palikota. Dopisane 19.04.2013r. o godz. 14:04:Za to twoje skandalicznie niekulturalne wypowiedzi IP: 83.14.175.* wiążą się z Panem Moszczyńskim.
.>

Panie Alter .W jakim celu wymienia Pan co kilka linijek moje nazwisko ?
Proszę wymienić punkt po punkcie co Panu przeszkadza w moim postępowaniu ?
Jakie moje oczekiwania uważa Pan za niegodne lub nieetyczne ?
Jakie moje czyny uważa Pan za szkodliwe społecznie ?
Już Panu zwracałem uwagę aby się Pan tak nie podniecał moją osobą .Nie znam Pana i raczej nie chcę poznać .Jednak gdy chce Pan kogo uczyć kultury proszę zaprezentować samego siebie .W pojęciu wielu internautów jest Pan zwykłą tchórzliwą gnidą .Biorę to na siebie .Pluje Pan na oślep z ukrycia , nie przedstawiając żadnych sensownych argumentów.Kto Panu powiedział że ma Pan prawo świnić wokoło mnie tylko dlatego że się przedstawiłem ?
Pan ukrywa się ze strachu oraz ze wstydu .Ma Pan najwyraźniej coś do ukrycia .Może z czasem okaże się co.


Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
19 kwietnia 2013r. o 14:28
Przemyslaw napisał(a):
alter napisał(a):
~ napisał(a): Ratuszowe ludki


Konfabulacje.

Ja z ratuszem nie mam nic wspólnego. Chodzi raczej o poglądy i wypowiedzi Pana Moszcyńskiego, i Ruchu Palikota. Dopisane 19.04.2013r. o godz. 14:04:Za to twoje skandalicznie niekulturalne wypowiedzi IP: 83.14.175.* wiążą się z Panem Moszczyńskim.
.>

Panie Alter .W jakim celu wymienia Pan co kilka linijek moje nazwisko ?

Jednak gdy chce Pan kogo uczyć kultury proszę zaprezentować samego siebie .W pojęciu wielu internautów jest Pan zwykłą tchórzliwą gnidą .Biorę to na siebie

Pan ukrywa się ze strachu oraz ze wstydu .Ma Pan najwyraźniej coś do ukrycia .


Panie Moszczyński, Pana kultura jest bardzo podobna do kultury IP: 83.14.175.*.

Pozwala Pan sobie na wyzwiska. To PAna dyskwalifikuje. Jest PAn niekulturalny, brak Panu wiedzy i odpowiednich cech charakteru, nie odpowiada Pan na pytania internautów, obraża ich Pan, wyklucza Pan bezrobotnych. PAna poglądy są groźne dla spoleczności Bolesławca. Pana pęd do "stołka" jest niezwykle wielki. Nic Pan nie zrobił dla Bolesławca, a chce PAn biuro dla siebie? Jak coś pAnu nie pasuje proszę sobie wynająć komforcik w centrum.

Trzeba mieć jakieś ograniczenia, aby uważać, że w sieci posługując się nickiem robi to się ze strachu, czy też wstydu. Kiedy pan zrozumie zasady netykiety. Jak mniemam nigdy Pan tego nie zrozumie, a to już ułomność. Kompromituje się PAn już ostatecznie.

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Felix niezalogowany
19 kwietnia 2013r. o 14:29
Panie Przemysławie, a co z pańską deklaracją uczestnictwa w posiedzeniach rady miejskiej i reprezentowania interesów mieszkańców? Po co zatem biuro? Bądź Pan słowny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 kwietnia 2013r. o 14:30
alter napisał(a):
~ napisał(a): Ratuszowe ludki


Konfabulacje.

Ja z ratuszem nie mam nic wspólnego. Chodzi raczej o poglądy i wypowiedzi Pana Moszcyńskiego, i Ruchu Palikota. Dopisane 19.04.2013r. o godz. 14:04:Za to twoje skandalicznie niekulturalne wypowiedzi IP: 83.14.175.* wiążą się z Panem Moszczyńskim.



Ty to musisz zawsze się tłumaczyć ! A może "na złodzieju czapka gore" Dziwne , że nigdy nie przeszkadzały ci kretyństwa i machlojki bolesławieckiej kliki. Tak jak nie przeszkadza ci kiedy ksiądz pociąga za sznurki i ciągnie ile się da z publicznej kasy. Znamy cię dobrze Panie EGO alter.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.