Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ratusz wyśmiewa posła na Sejm RP: biuro poselskie na 11 piętrze
~cłek ze wsi niezalogowany
20 kwietnia 2013r. o 19:41
~ napisał(a):
~ napisał(a): "- Jesteśmy biurem społecznym i utrzymujemy się ze składek członkowskich, drobnych datków od sponsorów. Chcemy zapłacić za wynajem i być traktowani jak inne partie - przekonuje Moszczyński."..." To jakaś dziwna konstrukcja. Czegoś takiego nie ma w prawie, w przepisach. Ani w ustawie o wykonywaniu mandatu posła i senatora, ani w rozporządzeniu dotyczącym funkcjonowania biur poselskich - mówi dr Marzena Cichosz, politolog...Również wątpliwe jest finansowanie społecznego biura poselskiego w Bolesławcu. Zgodnie z Zarządzeniem Marszałka Sejmu, to "Kancelaria Sejmu w okresie kadencji Sejmu pokrywa wydatki posłów…."... Biuro poselskie nie może być utrzymywane ze składek społecznych, ani z datków sponsorów. Jeśli tak jest, to nie jest to biuro poselskie- stwierdziła Cichosz.
Autor: ks/ansa//ec / Źródło: TVN24 Wrocław


A więc najbardziej odpowiednim byłoby gdyby pan społeczny asystent posła Kmiecika zorganizował "społeczne biuro posła" u siebie w domu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
20 kwietnia 2013r. o 19:43
Z tego zdarzenia wyniosłem jedną dobrą lekcję .
Od teraz wiem jak mam postrzegać rzetelność TV24Wrocław .
/informacja niby prawdziwa.drobne zmiany a sens jakoby nie ten sam /

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ferdynand Kiepski niezalogowany
20 kwietnia 2013r. o 19:50
Przemyslaw napisał(a): Z tego zdarzenia wyniosłem jedną dobrą lekcję .
Od teraz wiem jak mam postrzegać rzetelność TV24Wrocław .
/informacja niby prawdziwa.drobne zmiany a sens jakoby nie ten sam /


To Ty nie wiedziałeś ,że telewizja kłamie? Po coś tam polazł, człowieku naiwny, po coś tam polazł?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10114
#alter nieaktywny
20 kwietnia 2013r. o 20:01
Przemyslaw napisał(a): Z tego zdarzenia wyniosłem jedną dobrą lekcję .
Od teraz wiem jak mam postrzegać rzetelność TV24Wrocław .
/informacja niby prawdziwa.drobne zmiany a sens jakoby nie ten sam /


Pomyśl lepiej o zmianie swoich poglądów. Zastanawiaj się co piszesz i mówisz, a nie media oskarżasz. Teraz widzisz, jak się rozmijasz, z realiami, z prawem, i jaka tak naprawdę jest Twoja wiedza na temat polityki. Tobie brak rzetelności, konsekwencji, i dobrych intencji. Od samego początku taka wpadka, nie powiem kompromitacja. Od samego początku marzą Ci się konszachty ze sponsorami. Pani politolog ustwaiła Cię w dobrym miejscu. Tak, wyciągnij właściwe wnioski z tej lekcji. :)

<b> Poezja Królową Sensytywnego Życia. </b>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 kwietnia 2013r. o 20:08
Przemyslaw napisał(a): Z tego zdarzenia wyniosłem jedną dobrą lekcję .
Od teraz wiem jak mam postrzegać rzetelność TV24Wrocław .
/informacja niby prawdziwa.drobne zmiany a sens jakoby nie ten sam /


a może zapytaj internautów ja postrzegają twoją ,,rzetelność,, :P
albo lepiej nie pytaj bo będziesz miał koszmary :D
tak to jest jak same ,,gnidy ,, cię otaczają :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10480
#Kaliszczak nieaktywny
20 kwietnia 2013r. o 21:01
Poseł Kmiecik zna rozwiązanie problemu, tylko tera pali głupa.[img=1366484234_qhrkoge.jpg]



Dopisane 20.04.2013r. o godz. 21:01:

Proszę jakie piękne biuro.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5413
#Przemyslaw nieaktywny
20 kwietnia 2013r. o 21:37
Wydawało by się że to zwykła błaha informacja .Ktoś chcąc poniżyć posła zaproponował na biuro poselskie lokal , którego nie powinien proponować na taki cel.
W zasadzie to wszystko.
Tymczasem zakotłowało się jak by granat wpadł do szamba.
Grupa moich wiernych fanów nie odstaje ani na chwilę .Nie wszyscy z nich robią to społecznie .Czuć tam też rękę zawodowców.Ale cóż ja skromny po pierwsze mieszkaniec muszę znosić to pokornie , bo .Bo ośmieliłem się publicznie pisać co i jak należy w tym kraju zmienić.
Z trudem , wręcz z mozołem fan club stara się na wszelkie sposoby odwrócić kota ogonem.Tak aby pozostali postrzegali mnie jako winowajcę wszystkich plag Egipskich.Sprawcę zadłużenia , braku pracy , przerostu administracji , wysokich podatków ,emigracji i wszystkiego zła świata.
A ja tylko zakwestionowałem zasadność propozycji przedstawionej przez MZGM.
Panie Dyrektorze , nie przystoi Panu robienie takich dowcipów.

Szanuj innych i licz że w zamian uszanują Ciebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
20 kwietnia 2013r. o 21:43
kiedy ty cały czas dowcipkujesz :D
no chyba że ty tak pitolisz ,,na poważnie,, :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza