Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ratusz wyśmiewa posła na Sejm RP: biuro poselskie na 11 piętrze
3244
#polak nieaktywny
20 kwietnia 2013r. o 22:20
Kto mi wyjaśni, dlaczego Pani wiceprezydent podpisała to pismo?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
10715
#valmont nieaktywny
20 kwietnia 2013r. o 22:49
A kiedy rzeczony poseł powiedział,że czuje się poniżony? Cała ta awanturka Przemysławie to była Twoja prywatna inicjatywa, skoro naważyłeś piwa, to teraz je wypij, a najlepiej poinformuj pana posła, że zbeształa Cię pani politolog.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 kwietnia 2013r. o 23:09
alter napisał(a):
Przemyslaw napisał(a): Z tego zdarzenia wyniosłem jedną dobrą lekcję .
Od teraz wiem jak mam postrzegać rzetelność TV24Wrocław .
/informacja niby prawdziwa.drobne zmiany a sens jakoby nie ten sam /


Pomyśl lepiej o zmianie swoich poglądów. Zastanawiaj się co piszesz i mówisz, a nie media oskarżasz. Teraz widzisz, jak się rozmijasz, z realiami, z prawem, i jaka tak naprawdę jest Twoja wiedza na temat polityki. Tobie brak rzetelności, konsekwencji, i dobrych intencji. Od samego początku taka wpadka, nie powiem kompromitacja. Od samego początku marzą Ci się konszachty ze sponsorami. Pani politolog ustwaiła Cię w dobrym miejscu. Tak, wyciągnij właściwe wnioski z tej lekcji. :)

Alter jak ty (...) farmazony manipulujesz od zawsze . Powiedz sam jakie masz poglądy i do jakiego (...) należysz może dyskusja bedzie łatwiejsza . Wiemy już, że nie cierpisz Palikota , ale może przyznasz jakie (...)

Zmoderowano 21.04.2013 godz.11:51 - powód: słownictwo (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~tylda niezalogowany
20 kwietnia 2013r. o 23:58
Przemyslaw napisał(a): Z tego zdarzenia wyniosłem jedną dobrą lekcję .
Od teraz wiem jak mam postrzegać rzetelność TV24Wrocław .
/informacja niby prawdziwa.drobne zmiany a sens jakoby nie ten sam /


Panie Moszczyński, jak na dłoni widać waszą relatywność poglądów i podwójną pańską "moralność. Do znudzenia krytykuje pan "rozdawnictwo" a lokalik dla swojego posła za frico to chętnie by się od miasta wzięło i jeszcze żeby był ładniutki. A takiego wała!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 kwietnia 2013r. o 5:49
~tylda napisał(a):

Panie Moszczyński, jak na dłoni widać waszą relatywność poglądów i podwójną pańską "moralność. Do znudzenia krytykuje pan "rozdawnictwo" a lokalik dla swojego posła za frico to chętnie by się od miasta wzięło i jeszcze żeby był ładniutki. A takiego wała!
>

No i ty się o tego wała modlisz ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~haha? niezalogowany
21 kwietnia 2013r. o 8:11
przecież nie jest zle, a lamperia napawde ładna:) weź się chlopie do roboty i sobie wyremontuj !!! winda jest , goście dojadą:) czekasz na gotowe za kase miasta?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 kwietnia 2013r. o 8:49
Przemuś przestań spamować
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 kwietnia 2013r. o 10:27
~Czepliwy - złośliwy napisał(a):

Nie spamuj! Tu o lokalu za friko dla ciebie jest mowa a nie o kościele.


Spamerze, dlaczego sądzisz , że miał być za friko??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza