Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Hormann sp Z.O.O

~Jasnoróżowy Wrzos niezalogowany
22 sierpnia 2018r. o 6:33
Czy wierzycie ,ze beda we wrzesniu oodwyzki plac?????Bo ja nie wierze juz w zadne obiecanki!!Nawet jesli beda to 100-150zl.kolejne ochlapy dla uciszenia szarego robola.Nie dajmy sie na to nabrac!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Poczerwieniały Rozchodnik niezalogowany
22 sierpnia 2018r. o 8:32
Nie trzeba byc wozkowym zeby miec duza stawke..,wystarczy byc bratem kieroenika UR.Tez pracuje tak ciezko jak wozkowi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Oliwkowozielony Szafirek niezalogowany
22 sierpnia 2018r. o 10:11
Najlepiej się ma uwielbiany przez wszystkich brygadzista przygotowania... nic nie robi chodzi i sprzedaje ludzi a sam ma wiele za paznokciami ... całymi dniami nic nie robi uwielbiam z nim mieć nocki widok jak śpi na nocce w wózku bezcenny ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marengo Fiołek niezalogowany
22 sierpnia 2018r. o 11:15
Hahah.. ryba psuje sie od glowy!jaki pan taki kram..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zzieleniały Winorośl niezalogowany
22 sierpnia 2018r. o 13:37
A taka lipa we wszystkich działach czy tylko na produkcji?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Trawiasta Jasnota niezalogowany
22 sierpnia 2018r. o 14:06
jeśli już mowa o poganiaczach,to chyba nikt nie przebije szkieletora w chamstwie i obłudzie.ten to na żywca pod....la ludzi i widać sprawia mu to wielką przyjemność
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ołowiana Maciejka niezalogowany
22 sierpnia 2018r. o 17:43
Nie ma co pisac bzedtow,w jednosci sila jak sie wszystcy skrzykniemy to mozna wymienic brygadzistow a nawet kierownikow,wszystko teraz zalezy od zgrania!!!Zaczna spadac zera na koncie to sie wlasciciele obudza!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marchewkowa Cieszynianka niezalogowany
22 sierpnia 2018r. o 18:19
większosć brygadzistów tzw. "czarnych koszul " to ludzie którzy maja "czerwone kolana" od klęczenia ...tzw karierowicze którzy zrobią z połykiem żeby zarabiać hajc kosztem innych ... tu nie ma wyjątku ... więc nie rozumiem po co ta durna polemika na temat oczerniania poszczególnych działów w tej firmie :) oczerniania kierowników , firmy... pozdrawiam tych biednych ludzików którzy nie potrafią sobie poradzić w zaistniałej sytuacji i nie potrafią zaczłapać się do swojego kierownika i poprosić ustnie czy pisemnie o podwyżkę, tylko wolą sie żalić bezimiennie na forum.... Co do kierownika magazynu to szacun bo załatwił od 800 do 1200 pln brutto . wiem bo mój brat tam pracuje i mi powiedział.
pozdrawiam serdecznie was wszystkich i życze powodzenia ale ja tam pracować nie chce bo jestem spawaczem i wole zarabiać w Niemczech za Euro a nie pracować w tym gównie i w takim towarzystwie i jeszcze czytać i narzekać i kupczyć we własną piaskownice.....
















Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.