Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Hormann sp Z.O.O

~Pomarańczowy Platan niezalogowany
23 sierpnia 2018r. o 10:13
Siema
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarobrązowy Zawciąg niezalogowany
23 sierpnia 2018r. o 12:24
A ja dostałem od swojego mięsa 1200 zł brutto za to że Was wszystkich podpierdalal i będę to robił bo jesteście nieuki i nie udaczniki, potraficie tylko narzekać od siebie nic nie dacie nie macie nic nawet do zaoferowania banda pustaków która ledwo s.p.z. skończyła . pozdrawiam i bacznie Was będę obserwował by znowu pod Kocham Bolec.Info ic Was z uśmiechem na ustach. Tomasz K.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopiwny Bluszczyk niezalogowany
23 sierpnia 2018r. o 12:58
~Szarobrązowy Zawciąg napisał(a): A ja dostałem od swojego mięsa 1200 zł brutto za to że Was wszystkich podpierdalal i będę to robił bo jesteście nieuki i nie udaczniki, potraficie tylko narzekać od siebie nic nie dacie nie macie nic nawet do zaoferowania banda pustaków która ledwo s.p.z. skończyła . pozdrawiam i bacznie Was będę obserwował by znowu pod Kocham Bolec.Info ic Was z uśmiechem na ustach. Tomasz K.



Nie wiem czy wiesz, ale jak prawdziwy Tomasz K to zobaczy, to może grozić Ci sroga kara ;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szaroczarny Liliowiec niezalogowany
23 sierpnia 2018r. o 13:18
Jest takiI deficyt na pracownikow,ze nawet tluki sa mile widziani!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kawowy Zawilec niezalogowany
23 sierpnia 2018r. o 15:52
O jej co tu się dzieje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ognistoczerwony Migdałowiec niezalogowany
23 sierpnia 2018r. o 16:51
My pracownicy mówimy DOŚĆ !!! Zacznijcie w końcu traktować nas jak ludzi my też mamy rodziny, kredyty i inne marzenia i chcemy dobrze zarabiać by godnie żyć !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żółtozielony Lilak niezalogowany
23 sierpnia 2018r. o 17:43
Brak słów i żenada co wy tu wypisujecie zakład opiera się na spawalnictwie a spawacze co siedzą cicho jak myszki pod miotłą cieszą się teraz tym że łaskawy Pan kierownik pozwolił w sobotę na nadgodziny przyjść żenada weźcie się ludzie w garść po co tam idziecie bo plecy odrobicie plecy i znowu będzie za duży hałas na hali spójrzcie na to z tej strony żeby zrobić bum trzeba ich olać kiero miał was do tej pory w szerokim powazaniu a teraz co przyjmuje do pracy na stanowisko spawacz osobę która nie ma uprawnień do spawania płaci tej osobie za to ze przyszla nauczyć się spawac dostać pensję i jeszcze do tego darmowy kurs spawalniczy . To jest dopiero desperacja z braku kadry w pracy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złocistorudy Szczypiorek niezalogowany
23 sierpnia 2018r. o 17:45
Hahaha ... Co to za zakład?! Zwalniaja gościa bo nic nie robi i zaraz go prosza zeby wrócił. Zwalniaja gościa za picie w pracy i też wraca. Tu mozna wsystko a jeszcze beda do ciebie dzwonić zeby wrócić!!! Nie ma drugiego takiego zakładu w okolicy. Dobrzy pracownicy odchodzą a na ich miejsce zatrudnia sie nierobów leni i pijaków. KOMUNO WRÓĆ!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.