Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Hormann sp Z.O.O

~Żółtozielony Lilak niezalogowany
23 sierpnia 2018r. o 17:55
A tak po za tym to taka operacja jest nie zgodna z prawem pracy bo jeżeli ktoś nie posiada uprawnień to może sobie pospawac ale u siebie w garażu a nie ma terenie zakładu pracy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ognistoczerwona Magnolia niezalogowany
23 sierpnia 2018r. o 18:00
Chce złożyć tam cv. Gdzie składa się cv? Super jak nie trzeba zapier. ... i jeszcze płacą to można z 3 miesiące sie pokręcic zanim coś lepszego nie będzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złocistozielona Bylica niezalogowany
23 sierpnia 2018r. o 19:26
jak już masz cv to do ryśka z klanu.ale wracając do polityki zatrudnień, jeśli to prawda że ten agresywny pijaczek wraca,to chyba to jest jakiś sabotaż he he.utopia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnoturkusowa Jeżyna niezalogowany
23 sierpnia 2018r. o 20:06
Jak by sie ktos dobrze przyjrzal,to napewno dopatrzylbysie dyskryminacji ,jesli chodzi o stawki placowe swierzak na starzu ma wieksza stawke jak doswiadczony pracownik.Kolejna sprawa to gdzie jest PIP????Maszyny niesprawne ,brak wetylacji ,cala hala oddycha mikro pylem ze spawarek ,laserow ,plzmy ,ale wszystkie ISO jest ok! Paranoja!!!Spawacze w maskach z filtrami maja dodatek szkodliwy reszta wdycha mikro "wior" za darmo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopomarańczowa Jeżówka niezalogowany
23 sierpnia 2018r. o 21:24
Jak czytam ostanie posty to widzę że parę osób cierpi na syndrom ścisku dupy... Nie rozumiem, skoro tak tu jest źle to po co w tym bagnie tkwicie. Pracowałem w wielu zakładach w tym i na zachodzie, robiłem różne rzeczy aż w końcu w trafiłem na ten zakład i jak na razie nigdzie się z stąd nie ruszam. O czarnianie kierowników świadczy tylko o tym że nic nie wiecie co się u nas dzieje, a wystarczy tylko wyjrzeć po za czubek swojego nosa. Mi kierownik Robert pomógł i zawsze będzie miał moją wdzięczność i szacunek. Reszty nie znam , po za kierownikiem UR , który coś próbuje zmienić , choćby załatwił wieżę wentylatorowe. Jeżeli ktoś chce zobaczyć zadymiona hale to zapraszam do Winkelmanna Czego nie mogę zrozumieć w tej firmie to podejście ludzi do firmy. Wszech obecne kradzieże, giną masy do spawarek , koledze ukradli używane buty. No i ostatnia sprawa z chłopakiem i fałszywą śmiercią rodziców... Ta firma to jest inna planeta - nikt nie zostaje ukarany. Takiej luźnej atmosfery nigdzie nie spotkałem. Jeżeli chodzi o zarobki to chciałbym zarabiać więcej i uważam że mi się należy choćby ze względu na staż i doświadczenie w firmie. Różnica między mną a pieniaczami będzie taka że nie będę skomlał na forum, tylko pójdę do pana Roberta i z nim porozmawiam, jak nic nie załatwi to pójdę tam gdzie dostanę więcej, choć pewnie takich warunków pracy nie dostane. Serdecznie pozdrawiam ściskodupców i czekam na hejty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niebieskozielona Rogownica niezalogowany
23 sierpnia 2018r. o 21:37
Robiles rozne rzeczy to znaczy jakie???....pod stolikiem???Juz byla taka jedna w rzadzie co tez krzyczala ze jej sie nalezalo. Skoro mozesz isc do Pana Roberta to po h....sie udzielasz na forum.Idz I sobie zalatw co ci sie nalezy.pozdrawiam wazeliniarza,ps. Wszystkie stanowiska brygsdzistowskie sa juz zajete:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopomarańczowa Jeżówka niezalogowany
23 sierpnia 2018r. o 21:47
~Niebieskozielona Rogownica napisał(a): Robiles rozne rzeczy to znaczy jakie???....pod stolikiem???Juz byla taka jedna w rzadzie co tez krzyczala ze jej sie nalezalo. Skoro mozesz isc do Pana Roberta to po h....sie udzielasz na forum.Idz I sobie zalatw co ci sie nalezy.pozdrawiam wazeliniarza,ps. Wszystkie stanowiska brygsdzistowskie sa juz zajete:)

Jak jestem zadowolony z pracy i nie jęczę to jestem wazeliniarzem? Mam swoje lata i potrafię sam kierować swoim życiem, a nie liczyć że ktoś za mnie coś zrobi. To różni mężczyznę od chłopca. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatny Sundaville niezalogowany
23 sierpnia 2018r. o 22:10
Co tam u Rumcajsa?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu
REKLAMAMrowka zaprasza