Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Hormann sp Z.O.O

~Pomarańczowa Robinia niezalogowany
24 sierpnia 2018r. o 12:59
xd
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szmaragdowozielony Żeniszek niezalogowany
24 sierpnia 2018r. o 14:42
wazeliniarzu czekający na hejty:nie jesteś wazeliniarzem,jesteś mega wazeliniarzem!!
a z twoim głębokim gardłem to podwyżka pewna. swoją drogą to szkoda takich naiwniaków
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czarnofioletowy Fasolnik niezalogowany
24 sierpnia 2018r. o 17:27
A ja jestem spawaczem i dostałem 1000zł podwyżki i h...J wam w D...pę cwele.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niebieski Rojnik niezalogowany
24 sierpnia 2018r. o 18:14
Ludzie. Po co się tak obrażacie nawzajem.! Dajcie sobie spokój z tymi obelgami. Macie lipne związki zawodowe, ktore powinny te tematy załatwić z dyr., a nie wy skacze cie sobie do gardeł. Nie niszczycie tego co dobre tj. Reputacja firmy. Zmieńcie Zz i zobaczycie różnice.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Grynszpanowa Magnolia niezalogowany
24 sierpnia 2018r. o 19:17
J

Zmoderowano 29.08.2018 godz.19:37 - powód: (kazimierz)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnoszary Oczar niezalogowany
24 sierpnia 2018r. o 19:21


Zmoderowano 29.08.2018 godz.19:37 - powód: (kazimierz)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czarnawa Jasnota niezalogowany
24 sierpnia 2018r. o 19:54
Pozdro dla Grodzca pana Macieja i Mirosława ze spawalni
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Lawendowy Ognik niezalogowany
24 sierpnia 2018r. o 20:31
Biuro pewnie ma z was pożywkę jak to czyta że banda gamoni się kłóci zamiast przyjść ranono 6 stanąć przy stanowisku i nic nie robić do póki nie zaczną z wami rozmawiać co najwyzej dostaniecie nagany i tak przez 3 dni 3 nagrany i ciekawe czy was wtedy wszystkich zwolnią czy nie czy zaczną rozmawiać może trzeba w ten sposób
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza