Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Hormann sp Z.O.O

~Brunatnoruda Morwa niezalogowany
25 września 2018r. o 23:38
Jacy bhp-owcy????W tej firmie są takie służby? To chyba żart! !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bladofioletowa Gynostemma niezalogowany
26 września 2018r. o 11:00
Jak nie ma BHPopwcow sa I to mnostwo.!!!Tylko nalepiej ,czepiac sie okularow,kaskow ,robic zdjecia smietnikow,albo polamanych palet.Im zabojczy dym ani mikro pyl,czy wysokie temperatury latem nie przeszkadzaja.Po co sie narazac ,skoro mzna siedziec w swoim pieknym,nowoczesnym biurze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bladofioletowa Gynostemma niezalogowany
26 września 2018r. o 11:45
Spawarki,lasery I robot dawno powinny byc przeniesione na nowo wybudowana hale.Wtedy reszta moglaby pracowac w lepszych warunkach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Butelkowy Rozchodnik niezalogowany
26 września 2018r. o 13:10
He he a jak tam prestiż firmy???? która lokata na dolnym śląsku?? pewnie ogonek (pod każdym względem)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ołowianoniebieska Czarnuszka niezalogowany
26 września 2018r. o 13:15
Tak pani od bhr potrafi się przy...dolić do puszki Pepsi na szafce, a że na spawalni syf pełno palet z materiałem że drogi i przejścia zastawione, stosy skrzyń przekraczające dopuszczalną wysokość, hałas i zapylenie to tego nie widzi !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czarnawa Jeżówka niezalogowany
26 września 2018r. o 17:23
I co tam dziś w hormanie? Strajkujecie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Słomkowa Niezapominajka niezalogowany
26 września 2018r. o 19:36
Podsumowanie postów z paru stron:
Zakład dno. Dyro,Rumcjas, kierownicy, czarnuchy, kadrowa, behapówa i biurowi - nieuki i 5 metrów poniżej mułu. Warunki jak w kopalni. Jedyna wartościowa osoba w firmie to "JA". "JA" chcę kasę bo mi się należy a jak nie to... będę krzyczał, obrażał i tupał nóżkami. Nie pójdę gdzie indziej, gdyż jestem tak zaj3bisty że inni mogą się na mojej zaj3bistości nie poznać, wiec zostaje i nadal robię gównoburzę.
ŻENADA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malachitowa Bylica niezalogowany
26 września 2018r. o 19:52
Slomkowa niezapominajka,poczytaj I wyciagnij wnioski...,co zrobione przez zle zarzadzanie z super zakladem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.