Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Znieczulica w Policji !!

7090
#mati1786 nieaktywny
30 listopada 2013r. o 12:55
W dniu 29.11.2013r w Dobrej o godzinie 17.40 potrącono psa.Zadzwoniłem na policje,bo straż miejska jak mi powiedzieli to nie jest ich teren.Policja przyjechała po około 40min zamiast ratować psa zaczęli spisywać moje dane.Potem 30min szukali weterynarza "Nie znaleźli".W tym czasie pies bardzo się męczył aż w końcu przestał oddychać i zdechł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 listopada 2013r. o 13:09
Straszne, a w czasie tych 40 minut zajmowali się ludźmi i im pomagali. Trzeba rozgraniczyć co jest ważniejsze. Pies czy człowiek.
Powinni tobie dowalić dziale że nie pomogłeś poszkodowanemu psu w wypadku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mati pomyśl to nie boli niezalogowany
30 listopada 2013r. o 13:20
mati1786 napisał(a): W dniu 29.11.2013r w Dobrej o godzinie 17.40 potrącono psa.Zadzwoniłem na policje...

Trzeba było zadzwonić do weterynarza, albo zawieźć potrąconego psa osobiście :> Może pies by nie zdechł. Policja, policja, policja... W jaki sposób ma pomóc Policjant potrąconemu zwierzęciu ? Ja nie wiem. Trzeba pomyśleć, a później narzekać mati :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7090
#mati1786 nieaktywny
30 listopada 2013r. o 13:25
~mati pomyśl to nie boli napisał(a):
mati1786 napisał(a): W dniu 29.11.2013r w Dobrej o godzinie 17.40 potrącono psa.Zadzwoniłem na policje...

Trzeba było zadzwonić do weterynarza, albo zawieźć potrąconego psa osobiście :> Może pies by nie zdechł. Policja, policja, policja... W jaki sposób ma pomóc Policjant potrąconemu zwierzęciu ? Ja nie wiem. Trzeba pomyśleć, a później narzekać mati :]

Czym rowerem??

Zmoderowano 30.11.2013 godz.19:59 - powód: spam (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 listopada 2013r. o 13:28
Wolę to niż nie mieć roweru ani samochodu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mateusz195 niezalogowany
30 listopada 2013r. o 13:29
Jak by była możliwość to byś my do zabrali do weterynarza byli też inni ludzie dzwonili po weterynarzach ale nie odbierali albo już nie chcieli przyjechać także jak już pies zdechł policja chciała go zapakować do radiowozu i nie wiadomo gdzie zawieźć jak by nie mogli go zawieźć do weterynarza przynajmniej po to aby się nie męczył.... :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 listopada 2013r. o 13:31
mati1786 napisał(a):
(...)

Przyhamuj z takimi tekstami :> trzeba było poprosić dyżurnego o nr telefonu do weterynarza i tyle opisując sytuację albo wziąć psa na rower i go zawieźć. Zajęło by ci to na pewno mniej niż przyjazd Policji.

Zmoderowano 30.11.2013 godz.20:00 - powód: konsekwencja usunięcia cytowanego posta (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mateusz195 niezalogowany
30 listopada 2013r. o 13:31
Jak by była możliwość to byś my do zabrali do weterynarza byli też inni ludzie dzwonili po weterynarzach ale nie odbierali albo już nie chcieli przyjechać także jak już pies zdechł policja chciała go zapakować do radiowozu i nie wiadomo gdzie zawieźć jak by nie mogli go zawieźć do weterynarza przynajmniej po to aby się nie męczył.... :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie