Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Znieczulica w Policji !!

~ niezalogowany
30 listopada 2013r. o 14:12
Wybacz jeżeli porównujesz życie CZŁOWIEKA do zwierzęcia-psa.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 listopada 2013r. o 14:43
Potwierdzam, że masz rację. Potrafię ocenić co jest ważniejsze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 listopada 2013r. o 15:29
Dziękuje bardzo za podsumowanie.
Głupi jestem, że zniżyłem się do twojego poziomu i wdałem się w dyskusje.
Robić aferę na dwa fora z powodu tego że Policja najpierw przyjechała po 40 minutach a później, że cię spisywali 30 minut?. Kpinę sobie robisz chyba?

Gdyby aż tak strasznie było to zabrał bym psa i zawiózł go sam do Bolesławca i tam szukał pomocy, ale za to trzeba zapłacić z własnej kieszeni i tu może jest problem? więc po co lepiej niech Policja przyjedzie i się tym zajmie.

Ale ty nie masz samochodu nie masz roweru ale jest rodzina znajomi, koledzy chyba, że takich nie posiadasz, wystarczyło do nich zadzwonić i poprosić o pomoc, ale jak się tylko zna numer na Policję, no cóż.
Tak widać zaradny jesteś najlepiej wytykać innym, że nie pomogą a samemu najlepiej oczerniać funkcjonariuszy.

Przyjdź na Policję w poniedziałek złóż skargę na zaistniałą sytuacje a nie płaczesz na forum. Czekam w godzinach 14.00 do 17.00 w pokoju nr 210 adresu nie muszę chyba podawać.
Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7090
#mati1786 nieaktywny
30 listopada 2013r. o 15:39
Hahahahah wiedziałem że to jeden z nich.Tylko oni są tacy mocni w gębie bo myślą że im wszystko wolno sam na siebie napisz.

Zmoderowano 30.11.2013 godz.19:53 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~to policjant ? niezalogowany
30 listopada 2013r. o 15:50
mati kurde to policjant po służbie napisał ten temat ?? :/ nie wierze w to ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9176
kc
30 listopada 2013r. o 15:57
~ napisał(a): Tak widać zaradny jesteś najlepiej wytykać innym, że nie pomogą a samemu najlepiej oczerniać funkcjonariuszy.

Przyjdź na Policję w poniedziałek złóż skargę na zaistniałą sytuacje a nie płaczesz na forum. Czekam w godzinach 14.00 do 17.00 w pokoju nr 210 adresu nie muszę chyba podawać.
Pozdrawiam


Przecież on nikogo nie oczernia, tylko napisał jak było, nawet z tym nie polemizujesz. Gdyby policjanci byli zaradni i szybko pomogli psu, dziś być może ktoś założyłby temat dziękując funkcjonariuszom. Policjanci powinni stać na straży prawa i jednocześnie mieć jakieś ludzkie odruchy, mundur ich od tego nie zwalnia, a wręcz przeciwnie, powinni być dla innych wzorem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
30 listopada 2013r. o 16:11
Mundur nie zwalnia z pomocy.

A to jest oczernianie tylko oskarżenie:?
„ZAMIAST RATOWAĆ PSA ZACZĘLI SPISYWAĆ MOJE DANE".

Skupiliście się na Policji ale to mati1786 był pierwszy przy psie i to on powinien zacząć działać miał czas zadzwonić na straż miejską a później na policję ile wówczas czasu minęło? Czy „ludzkie odruchy” które powinien mieć każdy miał mati1786 czy poszedł na łatwiznę wybierając numer na Policję?
;( :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7090
#mati1786 nieaktywny
30 listopada 2013r. o 16:15
Downie co ja miałem z tym psem zrobić wziąć go na plecy i biec do Bolesławca??Czy zadzwonić po ciebie??

Zmoderowano 30.11.2013 godz.19:54 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA HENRYKI 2024! Zapraszamy!
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza