Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Razem można więcej
11842
#Zdemotywowany nieaktywny
6 lutego 2014r. o 14:25
Wspaniała informacja !! I co to przyniosło? A no to, że z roku na rok coraz śmielej można stwierdzać, że Polski kraj jest 100 lat za murzynami.
Hiszpanie śmiało mogą sprzedawać swe wina, niemcy jakieś zakupczyne ogórki, a Polak nie może sprzedać kiszonej kapusty turyście, bo dostanie do 100 tys. zł kary.
To jest wasz okrągły stół?
Elektrownie geotermalne? Można w Polsce wybudować? No można, czy nie, wypowiedzcie się ,,specialitety"
Nie można, lepiej od niemca kupić za kilkukrotność wartości.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3244
#polak nieaktywny
6 lutego 2014r. o 14:28
Zdemotywowany napisał(a): Wspaniała informacja !! I co to przyniosło? A no to, że z roku na rok coraz śmielej można stwierdzać, że Polski kraj jest 100 lat za murzynami.
Hiszpanie śmiało mogą sprzedawać swe wina, niemcy jakieś zakupczyne ogórki, a Polak nie może sprzedać kiszonej kapusty turyście, bo dostanie do 100 tys. zł kary.
To jest wasz okrągły stół?
Elektrownie geotermalne? Można w Polsce wybudować? No można, czy nie, wypowiedzcie się ,,specialitety"
Nie można, lepiej od niemca kupić za kilkukrotność wartości.


Czy pamiętasz ja było 25 lat temu? Myślę, ze nie bo jakbyś pamiętał to byś takich farmazonów nie pisał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11842
#Zdemotywowany nieaktywny
6 lutego 2014r. o 14:31
Możesz się dokładniej określić Co miałeś na myśli?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pi pa midlton niezalogowany
6 lutego 2014r. o 14:57
Przy tym okrągłym stole zapadła pośrednia decyzja o zniesieniu kary śmierci dla Trynkiewicza, mordercy 4 dzieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
6 lutego 2014r. o 15:12
Brak kolorów bardzo dobrze pasuje do tego zdjęcia.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11842
#Zdemotywowany nieaktywny
6 lutego 2014r. o 15:13
Czemu my ,,Młodzi" mamy patrzeć wstecz? Już wam ,,starym" cesarz doszczętnie wypalił umysły.
,,25 lat temu tu w Polsce była zima, zobaczcie, co mieli murzyni w afryce w tym czasie"
O to chodzi, chodzi o porównywanie się do gorszych? Tak, tak ma wyglądać ta po pierwsze ,,prorodzinna" polityka, ,,prospołeczna"? Tak to ma wyglądać? Mi już na niczym nie zależy, ja już nie mam rodziny, zostałem sam i śmiało mogę powiedzieć, że jak tak dalej będzie, to będziemy się strzelać. Teraz czekam na abw.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3244
#polak nieaktywny
6 lutego 2014r. o 15:16
Zdemotywowany napisał(a): Czemu my ,,Młodzi" mamy patrzeć wstecz? Już wam ,,starym" cesarz doszczętnie wypalił umysły.
,,25 lat temu tu w Polsce była zima, zobaczcie, co mieli murzyni w afryce w tym czasie"
O to chodzi, chodzi o porównywanie się do gorszych? Tak, tak ma wyglądać ta po pierwsze ,,prorodzinna" polityka, ,,prospołeczna"? Tak to ma wyglądać? Mi już na niczym nie zależy, ja już nie mam rodziny, zostałem sam i śmiało mogę powiedzieć, że jak tak dalej będzie, to będziemy się strzelać. Teraz czekam na abw.


I okupację Związku Radzieckiego, Legnica, Trzebień i wiele innych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~polinek niezalogowany
6 lutego 2014r. o 15:18
polak napisał(a): I okupację Związku Radzieckiego, Legnica, Trzebień i wiele innych.


I obozy CIA, i podsłuchy NSA i stolica w Brukseli i obrady knesetu w Krakowie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza