Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Mieszkańcy zapłacą
~do Pana Burmistrza niezalogowany
19 marca 2014r. o 13:47
Panie Burmistrzu proszę opublikować na swoim blogu dowód wpłaty zwrotu za grzywnę.

Mam nadzieję że jest Pan osoba honoru i długo nie bedę musiała długo czekać, z naszych podatków pobiera pan pensje.....czekam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dla zasady niezalogowany
19 marca 2014r. o 15:54
Panie Burmistrzu w czasie sesji poinformował pan że walczy o zasady i się odwołał - teraz wiemy że pan przegrał.

Na stronie Nowogrodźca jest informacja, iż mieszkaniec który się spóźnił z deklaracją i podatkiem naraża się na postępowanie karno-skarbowe ze strony urzędu

Mając powyższe czy dla zasady zwróci Pan Gminie (tzn. społeczności samorządowej) za swoje spóźnialstwo?

PS Co się dzieje z misiem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nikoś niezalogowany
19 marca 2014r. o 16:58
Misiu tak się zakupczył że boi się ujawniać więc pisze jako wężyk dla niepoznaki .Ps jeśli Robercik jest takim wielkim blogerem to dlaczego pisze po tajniacku sondując czyjeś wypowiedzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 marca 2014r. o 17:14
Już niedługo PO będzie chciało otoczyć was opieką nie robienia nic:) przy pomocy jednego radnego powiatowego z Zebrzydowej.

Zapominają że Gmina nie jest od politykierki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 marca 2014r. o 17:47
Oj widzę że coraz bardziej Relichowi puszczają nerwy, radny powiatowy o ile wiem startował jako sympatyk PSL a nie PO .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 marca 2014r. o 17:50
~ napisał(a): Oj widzę że coraz bardziej Relichowi puszczają nerwy, radny powiatowy o ile wiem startował jako sympatyk PSL a nie PO .


Jakie nerwy jak będzie wybór pomiędzy
Relichem a Katą stawiam na Relicha.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 marca 2014r. o 17:56
A ja będę głosowała na Pana Katę bo to uczciwy człowiek .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 marca 2014r. o 18:12
~ napisał(a): A ja będę głosowała na Pana Katę bo to uczciwy człowiek .


Głosujcie sobie na kogo chcecie, jedno jest pewne że pan Kata siedział cicho przez dwie kadencje Pana Burmistrza a teraz sobie o was przypomina jak się zrobił szum medialny za sprawa bolca.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.