Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Stabilna Polska w stabilnej Europie
~mir.ko niezalogowany
8 kwietnia 2014r. o 21:46
jesli tvn faworyzuje jakies partie to napewno PO nie jest tu liderem, o czym przekonalem sie chocby wczoraj gdy przedstawili materiał o pijanym byłym wiceministrze. info za jakiego był rządu było pominięte w długim materiale
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
8 kwietnia 2014r. o 21:59
Nie mogę polemizować , nie oglądam telewizorni. Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
8 kwietnia 2014r. o 22:40
Pannazdzieckiem napisał(a):
~ napisał(a): ... POwodzenia


A dziękuję :) Wiesz oczywiście o tym , że Twój guru, ryży Olsen , po skończonej kadencji , będzie pierwszym Premierem tego nieszczęśliwego kraju , który trafi za kraty. Wielu tak uważa , a Ziemkiewicz sformułował jako pierwszy. I ja tak myślę. Również POzdrawiam :) Dobranoc :)

Mój znajomy lekarz właśnie Cię zdiagnozował. Jesteś typem flustrata, któremu nic w życiu nie wyszło. Kompletnie nie nadajesz się się do pracy w jakiejkolwiek grupie bo wkurza cię pierwszy koleś,który może mieć inne zdanie niż ty. A ty musisz mieć zawsze rację. Dlatego zaszyłeś się za szklanym ekranem kompa i naparzasz swoje mądrości , które nigdy nie zostaną zrealizowane bo w wystąpieniach publicznych się po prostu spalasz. Nigdy nie przyjdziesz na otwarte spotkanie z politykami i nie zadasz im swoich pytań. Jesteś mocny za kompem bo wtedy nikt nie zobaczy twojej prawdziwej twarzy. Nie znam kolesia, który przeprowadziłby rewolucję siedząc w domu za kompem.Ale odwagi. Do Ciebie należy świat
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
8 kwietnia 2014r. o 22:45
Wyślij kolegę dalej studiować , a jutro zapraszam Cię na piwo. Ja oczywiście stawiam :) Dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mir.ko niezalogowany
8 kwietnia 2014r. o 22:49
~ napisał(a): ...Nigdy nie przyjdziesz na otwarte spotkanie z politykami i nie zadasz im swoich pytań. Jesteś mocny za kompem bo wtedy nikt nie zobaczy twojej prawdziwej twarzy.


mogę potwierdzić że panna chodzi na spotkania z politykami. byłem świadkiem jak w zeszłym roku zadawał pytania jkm w starówce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
8 kwietnia 2014r. o 23:19
Co z tego ? JKM nie widzi istoty problemu . A złem tego Świata jest rezerwa szczątkowa , ludzka chciwość.

Owszem Panna jest frustratem , ponieważ nie jest w stanie zmienić ludzkiej natury ( chciwość ) , ale piwa i dyskusji , jak również modlitwy nie odmawiam :D

Panowie Lach , dobrej nocy życzę :)


Dopisane 08.04.2014r. o godz. 23:19:

Lachy , tak miało być ... "y" mi się gdzieś zaszportało :D

Czółko :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
8 kwietnia 2014r. o 23:24
~mir.ko napisał(a):
~ napisał(a): ...Nigdy nie przyjdziesz na otwarte spotkanie z politykami i nie zadasz im swoich pytań. Jesteś mocny za kompem bo wtedy nikt nie zobaczy twojej prawdziwej twarzy.


mogę potwierdzić że panna chodzi na spotkania z politykami. byłem świadkiem jak w zeszłym roku zadawał pytania jkm w starówce.


a potem uciekł : D

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
8 kwietnia 2014r. o 23:46
Skorn , czy Ty rozumiesz słowo agitacja ? Politycy tego nieszczęśliwego kraju są uwaleni w system zniewolenia Narodu. Gdzież im stopy lizać Żołnierzom Wyklętym , co krwią płacili za wolność. JKM nie odstaje od tej bandy , nie ma o czym z Nim dyskutować. Na chwilę obecną , to raczej Ty uciekasz. A jeśli już chcesz postawić emotikon śmiechu , to średnik i D , bez spacji :) Bo Ci jaja wychodzą :D:D:D

Nara :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza