Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Stabilna Polska w stabilnej Europie
~Kudlaty niezalogowany
9 kwietnia 2014r. o 23:29
Te chwyty sa nie na miejscu,tyle lat siedziales na STOLCUi dalej siedzisz,i na dodatek chcesz z nas zrobić wariata .NIKT NA CIEBIE nie bedzieglosowal ,bo dzięki KOLESIOWI ,lyknoles władzy,a później ,czterema literami się odwrociles.OD NIEGO.I TAK jak Twój koles stales się Zerem .Tylko,ze ty jesteś z powiatu ,a on z miasta .I to jest tylko WASZ POJEDYNEK.Po prostu na wejściu przegrales KOLES.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
9 kwietnia 2014r. o 23:48
~ napisał(a):
~~007 napisał(a): Kłótnie nikomu nie są potrzebne . Ja mam taką prośbę do kandydata: wyjaśnij dla czego "zamordowano " w Polsce rodzinne masarnie ,piekarnie ,szewców itp. Nie pomyślano o filarze każdej gospodarki czyli o drobnych, małych i średnich przedsiębiorstwach. Na chwalonym zachodzie to właśnie te firmy windują gospodarkę. W naszym Kraju z premedytacją na rzecz wielkich firm zachodnich wywindowano kosmiczne wymagania naszym małym firmą, aby wyczyścić pole dla tych firm. Na 100% mamy do czynienia z korupcją urzędniczą na wysokim szczeblu. W zamian mamy wędliny o smaku Hutu im. Lenina i dmuchany Chleb. Dla czego ja nie mogę sprzedać swojej szynki z domu turyście a Niemiec może ?. Tu róbmy porządek i tu będą miejsca pracy i podatki .

Fundusze Europejskie 2014-2020 - informacje ogólne

Rada Europejska podjęła kluczowe decyzje w sprawie budżetu unijnego na lata 2014-2020. Po zatwierdzeniu ich przez Parlament Europejski Polsce przyznano 72,9 mld euro na realizację polityki spójności. W wyniku przeliczenia cen stałych na bieżące wynegocjowana w lutym kwota wzrosła o ok. 13 proc. i wynosi 82,3 mld euro. Dodatkowo, otrzymamy ponad 252 mln euro na wsparcie bezrobotnej młodzieży.

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju uczestniczy w pracach nad nowymi zasadami i systemem inwestowania pieniędzy unijnych. W niniejszej zakładce prezentowane są najważniejsze kwestie związane z przygotowaniem do nowego rozdania Funduszy Europejskich.

Ile funduszy na politykę spójności?

Z budżetu polityki spójności na lata 2014-2020 Polska otrzyma 82,5 mld euro. Środki te będzie można zainwestować m.in. w badania naukowe i ich komercjalizację, kluczowe połączenia drogowe (autostrady, drogi ekspresowe), rozwój przedsiębiorczości, transport przyjazny środowisku (kolej, transport publiczny), cyfryzację kraju (szerokopasmowy dostęp do Internetu, e-usługi administracji) czy włączenie społeczne i aktywizację zawodową.

Źródło - Ministerstwo Rozwoju Reginalnego
Dyskutujmy o faktach. Jak te pieniądze przerobić i ugryść aby jak najwięcej zostało ich w postaci projektów lokalnych, wsparcia małych i średnich przedsiębiorstw a nie o JKM, który nigdy nie będzie miał wpływu na politykę europejską bo jeżeli nawet wprowadzi 1 europosła to zapisze się do frakcji eurosceptyków i będzie tak jak zawsze wymachiwał szabelką. Bez jaj. Rozmawiajmy o poważnych sprawach . Realny wybór jest między PiS-em a PO bo tylko one mogą mieć cokolwiek do powiedzenia w nowej perspektywie 2014-2020. Cała reszta to ekwilibrystyka umysłowa i pajdokracja.

Ładowanie kasy w chory system, to jest dopiero bełkot. Trzeba zmienic system, zamiast go reanimować

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 kwietnia 2014r. o 0:18
[img=1397081939_o34vjjn.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2884
ela
10 kwietnia 2014r. o 0:49
~ napisał(a): [img=1397081939_o34vjjn.jpg]

Straszne :|
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 kwietnia 2014r. o 6:40
Elu
Takie chwyty to propaganda dla ubogich. Wysil się na coś bardziej twórczego i swojego zamist bezmyślnie kopiować bzdury z internetu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
6979
E
10 kwietnia 2014r. o 6:46
Stabilna Polska w stabilnej Europie? Jeśli to jest zależność, to jeszcze trochę przyjdzie nam poczekać.

"Szukam świata w którym jedna jaskółka czyni wiosnę, gdzie szewc w butach chodzi, gdzie jak Cię widzą, to dzień dobry. Szukam świata, gdzie człowiek człowiekowi człowiekiem" J.B.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 kwietnia 2014r. o 7:30
~ napisał(a): Elu
Takie chwyty to propaganda dla ubogich. Wysil się na coś bardziej twórczego i swojego zamist bezmyślnie kopiować bzdury z internetu.


Widzę , że Kolega 88.199.104 :) usilnie szuka potwierdzenia opinii , że Europa to zbawiciel Polski. Nie chce mi się weryfikować podanej tabelki , ale wcale bym się nie zdziwił gdyby to była prawda. Miałbym jedno pytanie , właśnie o system podatkowy , jak by go Kolega usprawnił , skoro już wierzy Mondremu Vincentowi ? :) Klerycy widzą szatana pod każdym kamieniem , a poprawnie myślący wrogą propagandę wszędzie , gdzie się da.
Mogę liczyć na odpowiedź ? :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BRUTUS/ niezalogowany
10 kwietnia 2014r. o 13:07
~ napisał(a): Elu
Takie chwyty to propaganda dla ubogich. Wysil się na coś bardziej twórczego i swojego zamist bezmyślnie kopiować bzdury z internetu.
klakierstwo w czystej postaci.a mi wyszło że danina wynosi 161,440pln.czyli jak skonsumuje pozostałe pieniądze na jedzenie to zapłace następne daniny czyli pracowałem za darmo oto polska właśnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.