Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Stabilna Polska w stabilnej Europie
~ niezalogowany
13 kwietnia 2014r. o 13:46
Pannazdzieckiem napisał(a):
Twoje niedoczekanie ... Przyjdzie czas , że polityków wieszać się będzie na latarniach


Za takie teksty sam się niedługo "doczekasz" :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
13 kwietnia 2014r. o 13:48
sektor rzadowy, administracyjny wzrasta z roku na rok, skad ty wezmiesz pozwolenie na wieszanie, jesli latarnie nie sa twoje? chyba, ze sobie nastawiasz pelno latarni na swoim ogrodku. prawo do wieszania na latarniach ma tylko powiat i miasto. wierni nie beda wiaszac bo kosciol zyje juz glownie za podatkow a nie z tacy
to z kim ty chcesz wieszac?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
13 kwietnia 2014r. o 14:00
Nie uwzględniasz młodego pokolenia , dzieci Indygo , Kolego Komunisto :). Najprawdopodobniej , ja w tym procesie uczestniczyć nie będę , ale Oni to zrobią ... znam jednego takiego ... ma dwa i pół roku i już składa zdania podrzędnie złożone :D Jeśli nie ja , to On powiesi kłamliwych polityków . :) A to jest Legion :D


Dopisane 13.04.2014r. o godz. 14:00:

~ napisał(a):

Za takie teksty sam się niedługo "doczekasz" :D


Nie strasz ... , mnie nie można przestraszyć . Można mi odebrać życie , ale Duszę może odebrać mi tylko Stwórca , żaden POpieprzony bóg.

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
13 kwietnia 2014r. o 14:01
nie zapominaj o tym, ze zanim on dorosnie to polska policja bedzie pilnowala porzdku na wegrzech a francuska w polsce tam gdzie bedzie pracowalo polowe polakow bo w polsce zostana tylko urzednicy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 kwietnia 2014r. o 14:03
,,stwórca,, czyli kto?
no chyba że o tatku piszesz i bynajmniej nie Rydzyku... :D

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
13 kwietnia 2014r. o 14:04
Tu masz rację , ale Indygo od Stwórcy pochodzi , pomijając teorię Promienia. Jeśli nie my , to Oni poradzą sobie z banksterami. W coś trzeba wierzyć :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 kwietnia 2014r. o 14:09
powiedz mi w co?
bo ja już w nic nie wierzę ...
(pomijając własne ręce )

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
13 kwietnia 2014r. o 14:10
falco stworca to jest bog, tylko, ze bogem sie tak chlasta na prawo i lewo, ze ja dobrze rozumie panne odnoszacym sie z szacunkiem do boga nazywajac go stworca,
on okazuje tym wielki respekt a kto tego nie pojmuje to zapomina albo nie zna: nie wzywaj imienia boga swego na daremno, kto o tym zapomina to powinien chodzic na msze 2 razy dziennie a nie tracic czas na necie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza