Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Stabilna Polska w stabilnej Europie
670
ramaj
13 kwietnia 2014r. o 13:01
Pannazdzieckiem napisał(a): Przypominasz mi Drogi Kolego :) 78.8.38.** , mego zmarłego kolegę Altera , miejmy nadzieję , że Feniks znów się odrodzi. :D No dobra , to może skończymy już z tym trollowaniem i spróbujmy się wspólnie zastanowić , co można z tą Polską zrobić ? No jest taka, jaka jest , ale to moja ojczyzna. Ma ktoś jakieś pomysły ? :)

Przecież ty masz rady na wszystko,tylko chyba nie na siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
13 kwietnia 2014r. o 13:15
A Twoje rady Ramaj ? Jak zapewnisz Wszystkim Polakom i Polkom szczęście , czy włączasz się w nurt trollowania ? :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 kwietnia 2014r. o 13:27
koncz wasc wstydu oszczedz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
13 kwietnia 2014r. o 13:32
Do mnie , czy nie ? Bo się trochę pogubiłem :D Dobra , idę coś poczytać , to jest bardziej interesujące , niż kłótnie z alterami :) Miłego :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
13 kwietnia 2014r. o 13:32
Pannazdzieckiem napisał(a): A Twoje rady Ramaj ? Jak zapewnisz Wszystkim Polakom i Polkom szczęście , czy włączasz się w nurt trollowania ? :)


panienko na szczescie za pozno jak sie ma glodne dziecko na reku
teoretykom unijnym chodzi o to aby wykorzenic wartosci narodowe i stworzyc nacjonalizm europejski, zadlozenia panstw europejskich sa gwarancja zwiazku malzenskiego pomiedzy danym panstwem a budowaniem tysiacletniego rajchu juz nie przemoca tylko srodkami ekonomicznymi, niemcy gdyby chcialy to nie mialy by zadnego zadluzenia ale musza pokazac europie, ze sa w takiej samej sytuacji. kto raz wlazl w gumiakach do ue to juz sie z niej nie wygrzebie. ukraina jeszcze nie jest w ue a juz ja bruksela rozrywa na strzepy, grecji tez sie nie udalo oderwac bo im zaczeli wymachiwac ojrosami.
zapomnij o polsce i zacznij uczyc sie od politykow, jakby tu cos zaiwanic.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 kwietnia 2014r. o 13:37
Pannazdzieckiem napisał(a): A Twoje rady Ramaj ? Jak zapewnisz Wszystkim Polakom i Polkom szczęście , czy włączasz się w nurt trollowania ? :)


A to się śmieszny mesjasz znalazł, który chce zapewnić wszystkim Polakom szczęście. Bezproduktywny megaloman jakich było wielu :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
13 kwietnia 2014r. o 13:39
fobiak napisał(a): ...
zapomnij o polsce i zacznij uczyc sie od politykow, jakby tu cos zaiwanic.


Twoje niedoczekanie, Drogi Komunisto ;) Przyjdzie czas , że polityków wieszać się będzie na latarniach , tak jak kiedyś paliło się Komitety Centralne. Możecie nazywać mnie fałszywym prorokiem , ale ten czas nastanie :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 kwietnia 2014r. o 13:40
w ostatnim zdaniu fobiak zawarł wszystko :D
dziwić się ?...taka to dzisiaj czysto polska rzeczywistość ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.