Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Stabilna Polska w stabilnej Europie
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
13 kwietnia 2014r. o 17:36
Przeginasz pałę Drogi Komunisto :) POpaprańców nie cierpię , ale Kordek ma odwagę . Czekamy na odpowiedzi , dawaj Korduś :* Prezydent Dwojga Imion do pięt Mu nie dorasta. Nieświadomy tchórz.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
321
#kordek nieaktywny
13 kwietnia 2014r. o 17:38
Pannazdzieckiem napisał(a):
~ napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): Inteligencja potrafi rozpoznać żart :D


Inteligentny człowiek żartuje inteligentnie, taktownie, aby przy tym nikogo nie obrazić, nie urazić. Nie tak, jak się żartuje pod budką z piwem.


Panie Cezary , czy czuje się Pan urażony , jak ten chłystek sugeruje ? My prawdziwi faceci nie boimy się swoich poglądów , nawet wtedy , kiedy są spaczone. Swój numer telefonu już podałem . Nazywają mnie Piotr Różański , Bielska 17/3 . Błąkam się po tej nieszczęśliwej Planecie prawie 50 lat . Jestem człowiekiem. Szukam "Trybuna Ludowego" i wierzę w Stwórcę w odróżnieniu od bandyty JHWH. Mój znak, to starożytny symbol wiedzy ... Kwiat Życia.
No dobra, idę coś poczytać, wiedzy mi brakuje :) Dopisane 13.04.2014r. o godz. 17:06:No skoro dostałem pozwolenie i przedstawiłem się, to piszę tak , jak chcę :) Kordek , proszę Cię, a czy możesz mi wytłumaczyć ? Co Ty tam zamierzasz robić w tym eurokołchozie , ale tak poważnie , bez populistycznych jaj. Dawaj chłopie kawę na ławę :D


Ja swoją 50-tkę będę obchodził 3 czerwca. Widzieliśmy w życiu podobne rzeczy ale pewnie inaczej je oceniamy. Na Bielskiej 8/9 mieszkałem przez 20 lat. O tym co chcę robić w PE napiszę wkrótce. Trochę cierpliwości.Mnie raczej interesuje UE w kontekście zwykłych bolesławian i skuteczności absorpcji środków unijnych. Niejedna dyrektywa unijna przygotowywana przez kolejne komisje trochę mi w życiu krwi napsuła.Wiem coś o tym, bo kilka aplikacji pisałem. Spośród 20 komisji w PE najbardziej interesuje mnie edukacja i polityka wschodnia. Dlaczego? Wkrótce wam napiszę.

Cezariusz Rudyk
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
13 kwietnia 2014r. o 17:42
podajac swoj adres nie pomyslaleco tym, ze alter moze tobie okna wysmarowac lajnem a cezaremu zapomniales napisac, tylko przyjdz z kwiatami

po plaszczylaes sie jak zaskroniec a miales glosic teorie spiskowe, to wcale nie pasuje do ciebie, stajesz sie jak rudy olsen, ktos juz tutaj zarzucil tobie hipokryzje ale czego sie mozna po tobie spodziewac, boleslawiec mial jednego komuniste ja jestem drugim ale my komunisci to nie choragwie jagielly
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 kwietnia 2014r. o 17:44
Pannazdzieckiem napisał(a): A jeśli o obecność chodzi , co zrobisz Papugo ? :)

tez nie...
a dlaczego ,,nie,,?
bo ,,nie,, :)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
13 kwietnia 2014r. o 17:50
kordek napisał(a): ...
Dlaczego? Wkrótce wam napiszę.

Kordek , widzę , że jesteś odważnym i mądrym człowiekiem, Nie będę na Ciebie głosował, ponieważ wiedzy Ci brakuje, ale pisz Drogi Kolego , kiedyś dojdziemy do konsensusu :) Dobra , idę coś poczytać , z dala od ścierwomediów :D


Dopisane 13.04.2014r. o godz. 17:50:

fobiak napisał(a): podajac swoj adres nie pomyslaleco tym, ze ...


Wisi mi , mnie nie można przestraszyć :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
13 kwietnia 2014r. o 18:01
kordek napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a):
~ napisał(a):
Pannazdzieckiem napisał(a): Inteligencja potrafi rozpoznać żart :D



Spośród 20 komisji w PE najbardziej interesuje mnie edukacja i polityka wschodnia. Dlaczego? Wkrótce wam napiszę.


powinienes sie jak najszybciej zdystansowac od tematu edukacja, jest to temat ogolnoeuropejski, w kazdym kraju europy, jak politykowi brakuje tematu do programu to wrzuca edukacje. to jest temat, ktory zawsze byl jest i bedzie aktualny i zaden kandydat sie nie przyzna, ze jest to temat mydlacy (co komu z edukacji jak nie ma roboty). to juz lepszym tematem mydlacym jest placa minimalna dla calej europy, rowniez dla rumunow. to jest temat odpowiedni dla unii bo po to chcesz tam isc aby regulowac sprawy europejskie a nie lokalne, od spraw lokalnych mamy swoich politykow. a zebranie o srodki unijnie to juz calkiem nie na miejscu. jesli uda sie tobie wygrac wybory to bedziesz sie innymi sprawami zajmowal niz polityka regionalna, jesli napiszesz prawde dlaczego chcesz wygrac to oddam na ciebie glos pomijajac to, ze reprezentujesz po.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2900
#falco nieaktywny
13 kwietnia 2014r. o 18:02
fobiak napisał(a): ech... juz sie zaczyna wzajemne lizoodoopstwo
czekam na program cezarego i usiedziec nie moge

tak tworzy się ,,kolesiostwo,, :D
na naszych oczach Piotrek już próbuje coś ,,ugrać,,dla siebie
jutro albo pojutrze zabraknie w sklepach wazelinki... :D

chce polityków wieszać na latarniach ale teraz -kiedy są po ,,internetowym brudziu,,- koleżki chyba nie obwiesi... ;)

"bierz życie z każdym oddechem..."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2161
#fobiak nieaktywny
13 kwietnia 2014r. o 18:07
fredro pisal, ze loju tez mozna uzywac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza