Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Cztery lata po katastrofie w Smoleńsku
2161
#fobiak nieaktywny
10 kwietnia 2014r. o 8:29
emem napisał(a):
fobiak napisał(a): pytanie w sondzie jest manipulacja


W sondzie jest pytanie "Czy Twoim zdaniem..." - pytamy o to co mysla boleslawianie.

A z ta teoria spiskowa to troche smieszne, co piszesz :)


emem zajrzyj sobie do piewszego tematu o katastrofie to sie przekonasz, ze juz na pierwszej stronie jakis bolecnauta mowi o zamachu.

zdanie, jest oparte na przekonaniu, popartym dowodami, faktami, jest pewnym stwierdzeniem, jesli tak nie jest to nie jest to zdanie nie nie ma wartosci i staje sie przypuszczeniem lub wiara.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
10 kwietnia 2014r. o 8:32
Prawda , jak oliwa , tylko trzeba trochę poczekać.

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4469
#Patrzalski nieaktywny
10 kwietnia 2014r. o 8:34
Polscy piloci potrafią ponoć latać, na drzwiach od stodoły .
Całkiem możliwe ,.. niestety z lądowaniem mają czasem problemy.

Żałuje wszystkich, którzy zginęli w tym nieszczęśliwym wypadku.
Wszystkich ! Powtarzam ,bo nie wszyscy pewnie w to uwierzą .
W katastrofie zginęli ludzie o różnych poglądach politycznych ,oraz ci którzy byli zwyczajnie w pracy . Myślę ,że w obliczu takiej tragedii ,poglądy polityczne trzeba odstawić na bok i oddać cześć tragicznie zmarłym w katastrofie . W zamach nie wierzę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bolecnauta niezalogowany
10 kwietnia 2014r. o 8:40
Zamachu nie było,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
10 kwietnia 2014r. o 8:59
fobiak napisał(a): emem zajrzyj sobie do piewszego tematu o katastrofie to sie przekonasz, ze juz na pierwszej stronie jakis bolecnauta mowi o zamachu.


No tak, moze i masz racje. Z tym wypadkiem to pewnie bedzie tak, ze bedzie tyle opinii ilu Polakow wypowiadajacych sie w tym temacie..

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zwirz niezalogowany
10 kwietnia 2014r. o 9:19
O taaaak. Niech zaraz wyskoczy ktoś z zabójstwem. A nie! Już ktoś napisał. Bo przecież.

Tragiczny wypadek i nie oszukujmy się - znowu mamy szopkę jak co roku :)
A wszystko w wykonaniu największej partii opozycyjnej której hipokryzja sięga zenitu w wykorzystywaniu tej tragedii w walce wyborczej.

Żal, smutek i ogólny niesmak od czterech lat. Polska w pełni!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kajtek niezalogowany
10 kwietnia 2014r. o 9:22
Pannazdzieckiem napisał(a): ...w tym nieszczęśliwym kraju.


Twój pesymizm jest wrodzony, czy nabyty Jazonie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 kwietnia 2014r. o 9:22
Myślałem że choć tu ominie mnie molestowanie o Smoleńsku. Zwykli ludzie maja inne problemy niż wiecznie podjarany Macierewicz i brat byłego Prezydenta. Ja też zmieniam świat - swój świat i wieczne piepszenie w tym temacie nie pomaga ani mi, ani innym polakom którzy musieli ruszyć po pieniądze za granicę do innych krajów. Bo w tym kraju Smolńsk jest najważniejszy, nie ludzie i ich bieda, tylko wieczny Smoleńsk. Mam to gdzieś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.