Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Cztery lata po katastrofie w Smoleńsku
~J niezalogowany
10 kwietnia 2014r. o 11:01
Krym to też przypadek ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
10 kwietnia 2014r. o 11:07
Polscy politycy dali dupy po całości i tutaj widac jak mamy mało do powiedzenia :(
Rządzace PO oddało sledztwo rosjanom i mieli dostep do czarnych skrzynek , czy innych materiałów jak oni łaskawie pozwolili.
Że o odzyskaniu wraku nie wspomne - "nie damy i tyle".
Teraz po 4latach jak ktos by chciał na serio zabrać się za badanie przyczyn ,to na resztkach ,które tam zostały niewiele zdziała :(

PIS też zrobił mega szopkę :( Wielce specjaliści od wiary w zamach :D
Jeden robi badania na parówkach ,inny gniecie puszki , inny preparuje zdjęcia i po ponad 3 latach mówi,że fota była zrobiona ,a jeszcze inny udaje speca bo ma kartę stałego klienta w jakis liniach lotniczych i duzo latał ...Smiech na sali !!

A tak na prawde szkoda tych wszystkich polityków, BOR-owców, obsługę samolotu czy innych ludzi ,bo banda politykierów jeździ po ich pamięci jak po burej suce ,a faktyczna pamięc i szacunek dla ofiar tej katastrofy jest na szarym końcu daleko za "targaniem się za ryj" PO kontra PIS :(


Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BRUTUS/ niezalogowany
10 kwietnia 2014r. o 11:16
Upuszczanie pary jak co roku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 kwietnia 2014r. o 11:23
Przecież to nie była katastrofa tylko morderstwo popełnione z premedytacją tak dzisiaj pie.....ł przyboczny ksiądz Jarka na Placu Zamkowym .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 kwietnia 2014r. o 12:19
~J napisał(a): Krym to też przypadek ??

Co ma Krym do Smoleńska? Kolejny nawiedzony?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11842
#Zdemotywowany nieaktywny
10 kwietnia 2014r. o 13:46
Ja będę rzygać słownictwem, które jest dla Ciebie najwyraźniej podniecające.
IP masz Polskie, więc nie wiem, co tu jeszcze robisz. Neron faraon putin nie zaproponował obywatelstwa?
A no tak, zapomniałem, w gimbazjum nie uczą rosyjskiego, więc szans nawet przy wielkich chęciach, nie masz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
235
ladaco
10 kwietnia 2014r. o 13:57
Zdemotywowany napisał(a): Ja będę rzygać słownictwem, które jest dla Ciebie najwyraźniej podniecające.
IP masz Polskie, więc nie wiem, co tu jeszcze robisz. Neron faraon putin nie zaproponował obywatelstwa?
A no tak, zapomniałem, w gimbazjum nie uczą rosyjskiego, więc szans nawet przy wielkich chęciach, nie masz.


zluzuj majty, mniejsza o moje gimbazjum, ale z ortografią radzę sobie lepiej od ciebie no i więcej dystansu do samego siebie życzę, macierewicz nie jest moim guru...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zdemotywowany niezalogowany
10 kwietnia 2014r. o 14:02
Najwyraźniej jest, bo ja o Twojej ortografii nic nie napisałem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza